Het team van Voka West-Vlaanderen ruilde op 16 maart hun vertrouwde stek in Kortrijk in voor een dag vol vermaak in Oostende. Met veel enthousiasme maakten we ons namelijk klaar voor de jaarlijkse teambuilding.
In de voormiddag trokken we er met de ‘billenkarre’ (a.k.a. gocart) op uit om te ontdekken wat het kunstige Oostende te bieden heeft.

De volledige dag stond bovendien in het teken van onze Voka-waarden. En dat mag best letterlijk genomen worden. Met een overall en mondmasker leefden we ons ’s middags uit tijdens een uitdagende graffiti-workshop. Ondernemerschap, Vernieuwing, Betrokkenheid en Onafhankelijkheid verwerken in een kunstwerk? Dat leverde uiteenlopende resultaten op. Gelukkig hielp lesgever ‘Fridje’ ons op weg.
