Elke maand verwelkomen we onze nieuwe leden bij Voka Oost-Vlaanderen.
We heten hen dan ook van harte welkom!
COÖRDINATIE VAN INTERIEURPROJECTEN

Met een passie voor interieur startte Chris De Neve in 2016 zijn eigen bedrijf en coördineert hij interieurprojecten van a tot z. Een horecazaak, evenementenhal, kantoorruimte of privéwoning inrichten of renoveren? ‘COORDINATED all about interiors’ werkt op maat van de klant en zorgt voor de opvolging van ontwerp tot realisatie.
“Veel ervaring, vakkennis en een uitgebreid netwerk van professionele vakmannen, zijn mijn grootste troeven. Als projectcoördinator ben ik contactpersoon én tussenpersoon voor de klant en aannemers. Samen zetten we op korte termijn ideeën om in prachtige realisaties. Met een duidelijk plan van aanpak en goede communicatie heeft de klant geen zorgen en kan hij uitkijken naar het eindresultaat.”
CONTACT
0475 59 99 45
info@coordinated.be
www.coordinated.be
LAAT UW ONDERNEMING GROEIEN
Op dit moment zijn de meest succesvolle ondernemingen zij die erin slagen om hun sales, marketing en service te aligneren voor een optimale klantenervaring. Elixir Solutions is ontstaan uit deze bevinding, en dit proberen we dan ook met hart en ziel bij onze klanten te introduceren. Dit doen we zowel via managementadvies als met de implementatie van end-to-end oplossingen.
Elixir Solutions is als HubSpot Diamond partner een toonaangevende speler in België. HubSpot is een oplossing die ondernemingen een all-in-one pakket aanbiedt op het vlak van marketing, sales, service en website. Verder werken we ook samen met andere softwareproducenten zoals SAP en Shopify. Dit laat ons toe om onze klanten de best mogelijke oplossing aan te bieden.
We werken zowel samen met grote ondernemingen als Velux, Vandemoortele, Bru Textiles als met kleinere (maar niet minder ambitieuze) ondernemingen. Zo werken we onder meer ook samen met Start it @ KBC, voor wie we start-ups ondersteunen met pay-as-you-go HubSpot consultancy.
CONTACT
0478 61 56 91
carl.bouckaert@elixir-solutions.net
www.elixir-solutions.net
NOOD AAN EEN DIGITALE INJECTIE?

Iedereen gaat aan de slag met een eigen verhaal. Een eigen drive en ambitie. Jouw vonk laten we graag naar onze iglo overslaan.
We vertalen jouw engagement in een online visitekaartje. Jouw digitale smoel moet een indruk nalaten en daarbij komt vaak meer dan enkel een website kijken. Jouw marketing, gepersonaliseerde externe communicatie en digitale automatisatie versterken we.
Achter elke opdracht schuilt een kans om outside the doos te denken en onze creativiteit los te laten. Na jaren vol prikkelende opdrachten schrikt geen enkel technisch probleem ons af en kunnen we sneller dan ooit onze klanten doorgronden.
Samenwerken betekent voor ons persoonlijk afstemmen om een vruchtbare langetermijnrelatie uit te bouwen. Wanneer we weten wat een klant zelf wil en écht nodig heeft, bereiken we samen het beste eindresultaat. Want voor Eskidoos is elke samenwerking zoals iedere sneeuwvlok: anders en uniek.
CONTACT
wezelstraat 8
9032 Wondelgem
0487 49 99 97
info@eskidoos.be
https://eskidoos.be
FLEXIBELE EN VEILIGE PLANNER
Verminder administratie, verhoog uw conversiegraad en zorg voor uitzonderlijke ervaringen met onze intuïtieve, flexibele en veilige planner.
Met onze tool kiezen klanten zelf waar, wanneer en hoe ze de juiste expert willen ontmoeten.
Skedify bezorgt u vervolgens cruciale informatie over de meeting zodat u weet waar, wanneer en waarom u een afspraak heeft.
Het enige dat uw experts moeten doen is op tijd zijn, Skedify zorgt voor al de rest.
We zorgen voor geavanceerde regels voor uw agenda, automatische herinneringen, een breed gamma aan integraties, data analytics en enterprise-level beveiliging.
Skedify is uw ultieme tool om klantbetrokkenheid te versterken. Elke dag opnieuw werken we hard om uw agenda te vullen.
CONTACT
Zuiderlaan 1-3 bus 5
9000 Gent
www.skedify.me
VISUELE VACATURESTRATEGIE

Tomorrow is een recruitment marketing agency. Tekstuele vacatures zijn niet meer van deze tijd. We helpen bedrijven betere kandidaten aan te trekken via visuele vacatures.
We zijn uw partner in vacaturestrategie, contentcreatie met een sterke focus op video en specialist in het online bereiken van de juiste doelgroep van actief en passief uitkijkend talent. Maak het verschil en rekruteer niet enkel op functietitel of skills maar ook op waarden en cultuur.
We maken authentieke videovacatures die kandidaten een eerlijk inzicht geven.
CONTACT
Alexander Synhaeve
0472 34 07 76
alexander@tomorrow.be
Naam | Gemeente | Website |
A to B Drivers | Middelburg | https://www.atobdrivers.be |
Allaja | Geraardsbergen | https://www.janadins.be |
Belgica Dental | Sint-Martens-Latem | //www.belgicadental.be |
Bigtrees | Gent | https://bigtrees.be |
Bothive | Drongen | https://bothive.be |
BreakThrough Investments | Hansbeke | https://www.blustorm.be |
CompuGroup Medical Belgium | Wetteren | https://www.cgm.com |
Conessence | Gent | //www.conessence.com |
Coordinated all about interiors | Deinze | https://www.coordinated.be |
EnerGent | Gent | https://energent.be |
Epilog | Gent | https://www.epilog.care |
E-Scooter Gent | Ursel | //www.e-scooter.gent |
FinFactory | Lede | //finfactory.be |
Firma Beel | Wortegem | //www.firmabeel.be |
Glenn Sestig Architects | Deurle | //www.glennsestigarchitects.com |
Global International Products | Ronse | https://www.kentucky-horsewear.com |
IN2-Concrete | Oosterzele | https://www.in2-concrete.com |
Integra Fund | Gent | https://www.integra.fund |
It Experts | Eeklo | //www.itexperts.be |
Matthijs | Lochristi | https://www.matthijs-nv.be |
MIG Motors Latem | Sint-Martens-Latem | //www.migmotors.be |
Nefertiti | Gent | |
Rotexco Trading | Sint-Martens-Latem | |
Target Search | Sint-Martens-Latem | //targethr.be |
Transport Herve | Zulte | //www.transportherve.be |
Vectera | Gent | //www.vectera.com |
Velektro Gent | Gent | https://www.velektrofietsen.be |
Zyprio | Vinderhoute | https://quivvy.com |