
Kortlopend begeleidingstraject: Internationaal verkeer van goederen: Douane, BTW en aanverwante formaliteiten
Boost jouw kennis rond Douane, BTW en aanverwante formaliteiten.
Boost jouw kennis rond Douane, BTW en aanverwante formaliteiten.
Ontdek in dit twee-delig traject welke kansen er voor jouw onderneming liggen in de USA! Met behulp van experten en parktijkgetuigenissen zorgen we ervoor dat je jouw aandeel op de Amerikaanse markt kan uitbreiden.
Leden: €550.00
Niet-leden: €550.00
Loods je onderneming door deze woelige tijden in de Business Club Import & Sourcing. Samen met collega's in vergelijkbare functies (geen concurrerende bedrijven) doe je inspiratie op en wissel je ervaringen uit om je aankoopbeleid te optimaliseren.
Leden: €1200.00
Niet-leden: €1200.00
Boost de groei van jouw bedrijf met Accelero, een traject afgestemd op de specifieke noden van snelgroeiende bedrijven.
3000 eur excl. btw
Ben je met jouw bedrijf klaar om de internationale markt te veroveren maar weet je niet waar te beginnen? Of heb je reeds je eerste internationale stappen gezet maar wil je wil samen met andere ondernemers werken aan een exportstrategie om jouw kansen op succes te verhogen? Dan is Go International iets voor jou!
€ 1.000 (excl. btw)
Nood aan een klankbord waar je jouw complexe cases kunt voorleggen? In dit kort traject rond International Finance helpen we internationaal actieve professionals die verder willen groeien in deze economisch onzekere tijden.
Leden:
€950 (excl. btw)
10% korting vanaf een 2e deelnemer van hetzelfde bedrijf
Niet leden:
€1250 (excl. btw)
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: