
Infosessie: Circulair ondernemen toegelicht aan de hand van bedrijfscases
Ken je nog niet alle ins en outs van circulair ondernemen? Dan is deze gratis infosessie iets voor jou!
Prijs
Gratis
Ken je nog niet alle ins en outs van circulair ondernemen? Dan is deze gratis infosessie iets voor jou!
Gratis
West-Vlaamse ondernemingen die ideeën of lopende projecten hebben om hun internationaal verhaal op een duurzame manier te laten groeien, kunnen in aanmerking komen voor verschillende Vlaamse subsidies.
Gratis voor leden en niet-leden.
Het fiscale gunstregime voor auteursrechten betekende de afgelopen jaren een stimulans voor heel wat softwarebedrijven. In de IT- en techsector ontstond de afgelopen maanden dan ook beroering over de wijzigingen in de wet die eind vorig jaar werden goedgekeurd.
Leden: €0.00
Niet-leden: €0.00
Onder impuls van Europese wetgeving zullen bedrijven binnenkort niet enkel over hun financiële cijfers moeten rapporteren, maar ook over hoe ze scoren op vlak van duurzaamheid. En dit komt er in sneltempo aan: de grootste bedrijven zullen in 2024 al verplichtingen krijgen, maar ook kleinere bedrijven ontspringen de dans niet.
Gratis
Maak een profiel aan voor:
Ben je Voka-lid? Dan krijg je ook: