Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
Adressen en openingsuren

KANTOOR MECHELEN
Onze-lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
info.kvkmk@voka.be
Tel. 015 45 10 20
Fax 015 45 10 21
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, GlobalSign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.30 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

KANTOOR GEEL
Kleinhoefstraat 9
2440 Geel
info.kvkmk@voka.be
Tel. 014 56 30 30
Fax 014 59 31 00
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, Globalsign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Kantoren:  08.30 tot 17.00 u.

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Ledenrelaties
anita.baeyens@voka.be
Guy Beyens
Guy Beyens
Senior adviseur
guy.beyens@voka.be
Gsm: 0484 56 61 65
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Gsm: 0478 80 50 49
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief medewerker
ann.coninx@voka.be
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Ledenrelaties
katty.geeraerts@voka.be
Gsm: 0473 67 07 04
Evi Heylen
Evi Heylen
Administratief medewerker
evi.heylen@voka.be
Philippe Massant
Philippe Massant
Projectcoördinator Plato
philippe.massant@voka.be
Gsm: 0476 58 83 44
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief medewerker
wim.nobels@voka.be
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Frank Van Dael
Frank Van Dael
Senior adviseur
frank.vandael@voka.be
Gsm: 0475 65 18 74
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Senior Accountmanager Publiciteit
catherine.vandepol@voka.be
Gsm: 0495 54 32 13
Carl Van Dyck
Directeur ledenrelaties
carl.vandyck@voka.be
Gsm: 0497 94 13 53
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief medewerker
ine.vanheeswijk@voka.be
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Manager Kameracademie & Lerende Netwerken
hanne.vanlaer@voka.be
Gsm: 0475 85 53 40
Els Van Zeir
Els Van Zeir
Projectcoördinator Welt
els.vanzeir@voka.be
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Medewerker financiën
mariette.vandeperre@voka.be
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Directie-assistente
peggy.verheyden@voka.be
Gsm: 0478 80 15 08
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Medewerker ondernemerschap
elien.vingerhoets@voka.be
Gsm: 0474 84 20 81
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator events
christine.vos@voka.be
Gsm: 0475 85 10 93

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Adjunct - Gedelegeerd bestuurder
roel.dockx@voka.be
Gsm: 0475 51 66 92
Francine Bellens
Francine Bellens
Administratief medewerker
francine.bellens@voka.be
Wim Brillouet
Pers & communicatie
wim.brillouet@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Administratief medewerker
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator Plato
alain.de.cuyper@voka.be
Gsm: 0491 36 91 99
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Administratief medewerker
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager Diensten - Duurzaam Ondernemen
myriam.heeremans@voka.be
Gsm: 0472 59 90 04
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Directie-assistente
kim.kerkhofs@voka.be
Gsm: 0497 20 44 76
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Ledenrelaties
liesbet.slaets@voka.be
Gsm: 0479 79 42 75
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen
petra.van.bouwelen@voka.be
Gsm: 0476 90 99 09
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Medewerker communicatie
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Gsm: 0479 33 72 90
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Medewerker communicatie
jan.vandepoel@voka.be
Gsm: 0479 98 30 43
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Ledenrelaties
peter.van.doninck@voka.be
Gsm: 0479 40 91 00
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Medewerker financiën
marja.van.peer@voka.be
Gsm: 0494 80 48 56
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator Welt
vicky.vanwesemael@voka.be
Gsm: 0471 81 20 57
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager Publiciteit - Ledenrelaties
ann.veeckmans@voka.be
Gsm: 0468 19 72 10
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be

News

  • people
    Nieuws 23.04.2018

    Amper 10% personeel zet zich vol in voor bedrijf. Op Groeiland hoor je hoe het beter kan.

    Amper 10 procent van het personeel in een bedrijf in België zet zich vol in voor de onderneming. Ze zijn fully engaged. Zo’n 20 procent werkt het bedrijf tegen.
    Lees meer
  • madeinlier
    Nieuws 19.04.2018

    Al vijf handelaars verkopen ‘100% made in Lier’-producten

    Sinds de stad Lier eind februari vorig jaar het beeldmerk ‘100% made in Lier’ heeft gelanceerd, hebben al vijf handelaars goedkeuring gekregen om een uniek product met het Lierse schapenkoplogo erop a
    Lees meer
  • vanmoer
    Nieuws 19.04.2018

    Vanaf begin mei logistieke nachthub operationeel in Arendonk

    Van Moer Logistics opent begin mei in Arendonk een ‘nachthub’ om congestie overdag op de containerterminals en op de Antwerpse ring te vermijden.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen-Kempen

Activiteiten

  • Kameracademie Mechelen-Kempen
    Opleiding 23.04.2018 Afgelopen

    Actuaseminarie: Ladingzekering: Nieuwe regelgeving voor ladingzekering en gewichtsverdeling op vrachtwagens

    Om in regel te zijn met de nieuwe EU-richtlijn ladingzekering 2014/47/EU, die in voege treedt op 20 mei 2018, heeft nu ook de Vlaamse regering, in navolging van de Waalse, de regels bij ladingzekering
    Lees meer en schrijf in
  • GDPR
    Opleiding 24.04.2018

    Lab: GDPR toegepast op uw bedrijf. In 3 sessies aan de slag om zonder zorgen af te tellen naar mei 2018 - Locatie Mechelen

    Elk bedrijf bezit persoonsgebonden data, weet u al hoe u er mee moet omgaan?
    Lees meer en schrijf in
  • logo stamgasten
    Netwerking 24.04.2018

    Stamgasten voorjaar 2018 in Gent, Geel en Hasselt

    Op dinsdagavond 24 april vindt de derde editie van Stamgasten plaats op drie locaties in Vlaanderen: Gent, Hasselt én Geel. 
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen-Kempen