Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
Adressen en openingsuren

KANTOOR MECHELEN
Onze-lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
info.kvkmk@voka.be
Tel. 015 45 10 20
Fax 015 45 10 21
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, GlobalSign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

KANTOOR GEEL
Kleinhoefstraat 9
2440 Geel
info.kvkmk@voka.be
Tel. 014 56 30 30
Fax 014 59 31 00
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, Globalsign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  08.30 tot 17.00 u.

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Ledenrelaties
anita.baeyens@voka.be
Guy Beyens
Guy Beyens
Senior adviseur
guy.beyens@voka.be
Gsm: 0484 56 61 65
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Gsm: 0478 80 50 49
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief medewerker
ann.coninx@voka.be
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Ledenrelaties
katty.geeraerts@voka.be
Gsm: 0473 67 07 04
Evi Heylen
Evi Heylen
Administratief medewerker
evi.heylen@voka.be
Carolien Jans
Coördinator AIO
carolien.jans@voka.be
Gsm: 0474 42 34 37
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief medewerker
wim.nobels@voka.be
Ben Peeters
Accountmanager
ben.peeters@voka.be
Gsm: 0476 30 16 32
Kimberly Pelckmans
Administratief medewerker
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Senior Accountmanager Publiciteit
catherine.vandepol@voka.be
Gsm: 0495 54 32 13
Carl Van Dyck
Carl Van Dyck
Directeur ledenrelaties
carl.vandyck@voka.be
Gsm: 0497 94 13 53
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief medewerker
ine.vanheeswijk@voka.be
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Manager Kameracademie & Lerende Netwerken
hanne.vanlaer@voka.be
Gsm: 0475 85 53 40
Els Van Zeir
Els Van Zeir
Projectcoördinator Welt
els.vanzeir@voka.be
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Medewerker financiën
mariette.vandeperre@voka.be
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Directie-assistente
peggy.verheyden@voka.be
Gsm: 0478 80 15 08
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Plato coördinator
elien.vingerhoets@voka.be
Gsm: 0474 84 20 81
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator events
christine.vos@voka.be
Gsm: 0475 85 10 93

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Adjunct - Gedelegeerd bestuurder
roel.dockx@voka.be
Gsm: 0475 51 66 92
Francine Bellens
Francine Bellens
Administratief medewerker
francine.bellens@voka.be
Wim Brillouet
Wim Brillouet
Pers & communicatie
wim.brillouet@voka.be
Tamara Broos
Tamara Broos
Hoofdredacteur Ondernemers
tamara.broos@voka.be
Gsm: 0476 96 91 31
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Administratief medewerker
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator Plato
alain.de.cuyper@voka.be
Gsm: 0491 36 91 99
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Administratief medewerker
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager Diensten - Duurzaam Ondernemen
myriam.heeremans@voka.be
Tel: +32472599004
Gsm: 0472 59 90 04
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Directie-assistente
kim.kerkhofs@voka.be
Gsm: 0497 20 44 76
Tom Laveren
Tom  Laveren
directeur Diensten
tom.laveren@voka.be
Gsm: 0474 27 72 98
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Ledenrelaties
liesbet.slaets@voka.be
Gsm: 0479 79 42 75
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
International Business Development Manager
petra.van.bouwelen@voka.be
Gsm: 0476 90 99 09
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Medewerker communicatie
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Gsm: 0479 33 72 90
Leen Van den Brande
Leen Van den Brande
Medewerker Opleidingen en Lerende Netwerken
leen.vandenbrande@voka.be
Gsm: 0474 81 13 93
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Ledenrelaties
peter.van.doninck@voka.be
Gsm: 0479 40 91 00
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Medewerker financiën
marja.van.peer@voka.be
Gsm: 0494 80 48 56
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator Welt
vicky.vanwesemael@voka.be
Gsm: 0471 81 20 57
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be

News

  • Nieuws 17.10.2018

    Digitale Woonassistent wint eerste Zorginnovatieprijs Kempen

    Op dinsdag 25 september reikt Health & Care Network Kempen de eerste Zorginnovatieprijs Kempen uit. Uit vier genomineerden koos de jury voor de Digitale Woonassistent uit Turnhout.
    Lees meer
  • subsidies duurzaam ondernemen pom
    Nieuws 17.10.2018

    Projectoproep subsidies - POM Antwerpen stimuleert duurzame acties op bedrijventerreinen

    POM Antwerpen wil de kwaliteit en duurzaamheid van bedrijventerreinen stimuleren en verhogen.
    Lees meer
  • Brexit
    Nieuws 17.10.2018

    Voorbereid op de Brexit? Doe de test met de Brexit Impact Scan!

    Op 29 maart volgend jaar is het zover: dan verlaat het Verenigd Koninkrijk officieel de EU.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen-Kempen

Activiteiten

  • Logo Kameracademie
    Opleiding 22.10.2018 Afgelopen

    Workshop Notuleren en maken van verslagen bij een vergadering

    Hoe maak ik verslag van een vergadering?
    Lees meer en schrijf in
  • Logo Kameracademie
    Opleiding 22.10.2018 Afgelopen

    Workshop Stop met brandjes blussen, start met probleemoplossend denken

    In 7 korte en krachtige stappen van probleem tot effectieve oplossing
    Lees meer en schrijf in
  • Lerende netwerken
    Opleiding 23.10.2018 Afgelopen

    Lerend netwerk Aankoop - Geel

    Ben je een aankoopverantwoordelijke uit een Kempense onderneming? Dan is het lerend netwerk 'Aankoop', dat vanaf 23 oktober opstart, misschien wel iets voor jou! 
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen-Kempen