Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
Adressen en openingsuren

KANTOOR MECHELEN
Onze-lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
info.kvkmk@voka.be
Tel. 015 45 10 20
Fax 015 45 10 21
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, GlobalSign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

KANTOOR GEEL
Kleinhoefstraat 9
2440 Geel
info.kvkmk@voka.be
Tel. 014 56 30 30
Fax 014 59 31 00
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, Globalsign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  08.30 tot 17.00 u.

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Ledenrelaties
anita.baeyens@voka.be
Guy Beyens
Guy Beyens
Senior adviseur
guy.beyens@voka.be
Gsm: 0484 56 61 65
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Gsm: 0478 80 50 49
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief medewerker
ann.coninx@voka.be
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Ledenrelaties
katty.geeraerts@voka.be
Gsm: 0473 67 07 04
Evi Heylen
Evi Heylen
Administratief medewerker
evi.heylen@voka.be
Carolien Jans
Coördinator AIO
carolien.jans@voka.be
Philippe Massant
Philippe Massant
Projectcoördinator Plato
philippe.massant@voka.be
Gsm: 0476 58 83 44
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief medewerker
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Frank Van Dael
Frank Van Dael
Senior adviseur
frank.vandael@voka.be
Gsm: 0475 65 18 74
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Senior Accountmanager Publiciteit
catherine.vandepol@voka.be
Gsm: 0495 54 32 13
Carl Van Dyck
Carl Van Dyck
Directeur ledenrelaties
carl.vandyck@voka.be
Gsm: 0497 94 13 53
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief medewerker
ine.vanheeswijk@voka.be
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Manager Kameracademie & Lerende Netwerken
hanne.vanlaer@voka.be
Gsm: 0475 85 53 40
Els Van Zeir
Els Van Zeir
Projectcoördinator Welt
els.vanzeir@voka.be
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Medewerker financiën
mariette.vandeperre@voka.be
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief medewerker
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Directie-assistente
peggy.verheyden@voka.be
Gsm: 0478 80 15 08
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Medewerker ondernemerschap
elien.vingerhoets@voka.be
Gsm: 0474 84 20 81
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator events
christine.vos@voka.be
Gsm: 0475 85 10 93

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Adjunct - Gedelegeerd bestuurder
roel.dockx@voka.be
Gsm: 0475 51 66 92
Francine Bellens
Francine Bellens
Administratief medewerker
francine.bellens@voka.be
Wim Brillouet
Wim Brillouet
Pers & communicatie
wim.brillouet@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Administratief medewerker
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator Plato
alain.de.cuyper@voka.be
Gsm: 0491 36 91 99
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Administratief medewerker
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager Diensten - Duurzaam Ondernemen
myriam.heeremans@voka.be
Gsm: 0472 59 90 04
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Directie-assistente
kim.kerkhofs@voka.be
Gsm: 0497 20 44 76
Tom Laveren
Tom  Laveren
directeur Diensten
tom.laveren@voka.be
Gsm: 0474 27 72 98
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Ledenrelaties
liesbet.slaets@voka.be
Gsm: 0479 79 42 75
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen
petra.van.bouwelen@voka.be
Gsm: 0476 90 99 09
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Medewerker communicatie
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Gsm: 0479 33 72 90
Leen Van den Brande
Leen Van den Brande
Medewerker Opleidingen en Lerende Netwerken
leen.vandenbrande@voka.be
Gsm: 0474 81 13 93
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Ledenrelaties
Gsm: 0479 40 91 00
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Medewerker financiën
marja.van.peer@voka.be
Gsm: 0494 80 48 56
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator Welt
vicky.vanwesemael@voka.be
Gsm: 0471 81 20 57
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager Publiciteit - Ledenrelaties
ann.veeckmans@voka.be
Gsm: 0468 19 72 10
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be

News

  • Curriculum vitae
    Nieuws 19.07.2018

    Jobdag op 13/8: Voka Mechelen-Kempen zoekt 5 nieuwe collega's!

    Voka - KvK Mechelen-Kempen zoekt 5 nieuwe collega's Wil jij onze Voka-collega worden? Noteer 13/8/2018 dan zeker in jouw agenda en kom naar talent@voka!
    Lees meer
  • Fitste bedrijf van antwerpen logo
    Nieuws 17.07.2018

    Altrex uit Bornem is het ‘Fitste Bedrijf van Antwerpen’

    Met een zinderende slotshow op 27 juni sloot de wedstrijd ‘Het Fitste Bedrijf van Antwerpen’ officieel af. De deelnemende bedrijven werkten gedurende 12 weken aan een gezonde levensstijl.
    Lees meer
  • Bedrijfsbezoek Van Dyck Marcel Belgium NV Welt
    Nieuws 16.07.2018

    Van Dyck Marcel Belgium vertelt hoe Welt hen ondersteunt

    Op woensdag 6 juni opende Welt-bedrijf Van Dyck Marcel Belgium NV uit Houtvenne zijn deuren voor collega-kmo’s uit de regio Mechelen-Kempen.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen-Kempen

Activiteiten

  • Netwerking 23.08.2018

    Jong Voka Kempen 2018 - Stamgasten Summer Edition @ Baobab Beachclub Westerlo

    Wegens het grote succes in februari, organiseert Jong Voka Kempen op donderdag 23 augustus de ‘Stamgasten Summer Edition’ en dit op een unieke locatie!
    Lees meer en schrijf in
  • VokaAfterwork@Maanrock 2018
    Netwerking 24.08.2018

    VokaAfterwork@Maanrock 2018

    Een hapje en tapje, fijne contacten én een streepje muziek? Op het feestdeck van Maanrock brengt Voka Mechelen-Kempen op 24/8 al deze ingrediënten samen.
    Lees meer en schrijf in
  • Jacques vermeiren
    Netwerking 30.08.2018

    Plato Summer Vibes

    Op donderdag 30 augustus staat Plato Summer Vibes, het traditionele zomerevent van Plato, weer op de agenda.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen-Kempen