Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
Adressen en openingsuren

KANTOOR MECHELEN
Onze-lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
info.kvkmk@voka.be
Tel. 015 45 10 20
Fax 015 45 10 21
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

KANTOOR GEEL
Kleinhoefstraat 9
2440 Geel
info.kvkmk@voka.be
Tel. 014 56 30 30
Fax 014 59 31 00
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Kantoren:  08.30 tot 17.00 u.

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Account Manager
anita.baeyens@voka.be
Tel: 014 56 30 48
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Tel: 014 56 30 46
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief en logistiek medewerker
ann.coninx@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0494 48 22 55
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Accountmanager
katty.geeraerts@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0473 67 07 04
Evi Heylen
Evi Heylen
Management Assistant Middle Office
evi.heylen@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Philippe Massant
Philippe Massant
Plato Coördinator
philippe.massant@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 58 83 44
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief Medewerker Talent
wim.nobels@voka.be
Tel: 014 56 30 43
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Sr. Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Frank Van Dael
Frank Van Dael
Senior Advisor
frank.vandael@voka.be
Tel: 014 56 30 26
Gsm: 0475 65 18 74
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Sr Account Manager
catherine.vandepol@voka.be
Tel: 014 56 30 47
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief Medewerker - Jobkanaal
ine.vanheeswijk@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Adviseur Talent
hanne.vanlaer@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Els Van Zeir
Els Van Zeir
WELT coördinator Kempen
els.vanzeir@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Administratief medewerker boekhouding
mariette.vandeperre@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief Medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 60 81 92
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Management Assistant
peggy.verheyden@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Junior Adviseur
elien.vingerhoets@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator netwerkactiviteiten & events
christine.vos@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0475 85 10 93

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • bezoekHermans
    Nieuws 17.01.2018

    Familiebedrijf Hermans Heftrucks lift Voka Kempen Noord het nieuwe jaar in

    Met een dertigtal ondernemers verzamelde Voka Kempen Noord bij Hermans Heftrucks in Rijkevorsel voor het eerste bedrijfsbezoek van 2018.  
    Lees meer
  • werkenrzes
    Nieuws 16.01.2018

    Werken kruispunt R6-Liersesteenweg in Mechelen herstarten

    Twee maanden nadat het Agentschap Wegen en Verkeer (AWV) de werken aan het kruispunt R6-N14 heeft moeten stilleggen wegens een schorsing bij uiterst dringende noodzakelijkheid van de bouwvergunning, k
    Lees meer
  • bestuur2018
    Voka-Persbericht 16.01.2018

    Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen uit de startblokken

    Zoals vorig jaar aangekondigd, hebben de Voka – Kamers van Koophandel Kempen en Mechelen op 1 januari 2018 de krachten gebundeld in de eengemaakte Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen-Kempen

Activiteiten

  • Logo KA Volzet
    Opleiding 18.01.2018 Volzet Afgelopen

    GDPR: wat u als bedrijf moet weten om zonder zorgen af te tellen naar mei 2018

    Dit traject is volzet.  Interesse in een nieuw traject?  Mail naar wim.nobels@voka.be   Elk bedrijf bezit persoonsgebonden data, weet u al hoe u er mee moet omgaan?
    Lees meer en schrijf in
  • Opleiding 23.01.2018 Volzet

    Basisopleiding Onderhandelen

    Maak een deal met zelfvertrouwen en resultaat.
    Lees meer en schrijf in
  • Jong Voka Kempen
    Netwerking 24.01.2018

    Kick-off 2018: Jong Voka goes bowling!

    Op woensdag 24 januari om 18u nodigen we jullie graag uit op onze kick-off om samen het jaar 2018 in te zetten met een aperitiefje en een uitgebreid all-in buffet.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen-Kempen