Voka - Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen
Adressen en openingsuren

KANTOOR MECHELEN
Onze-lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
info.kvkmk@voka.be
Tel. 015 45 10 20
Fax 015 45 10 21
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, GlobalSign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

KANTOOR GEEL
Kleinhoefstraat 9
2440 Geel
info.kvkmk@voka.be
Tel. 014 56 30 30
Fax 014 59 31 00
BTW-nummer: BE0420 868 449

Openingsuren van maandag - vrijdag:
- Exportloket (oorsprongcertificaten, ATA-carnets, Globalsign en visa): 09.00 tot 12.00 u.
- Exportloket (Digichambers): 09.00 u. tot 12.00 u. en van 13.00 u. tot 16.00 u.
- Kantoren:  08.30 tot 17.00 u.

Kantoor Geel

Contactpersonen

Anita Baeyens
Anita Baeyens
Ledenrelaties
anita.baeyens@voka.be
Guy Beyens
Guy Beyens
Senior adviseur
guy.beyens@voka.be
Gsm: 0484 56 61 65
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Gsm: 0478 80 50 49
Gitte Bosmans
Administratief medewerker Diensten
gitte.bosmans@voka.be
Nancy Bourdiaudhy
Coördinator Familiebedrijven
nancy.bourdiaudhy@voka.be
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief medewerker
ann.coninx@voka.be
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Ledenrelaties
katty.geeraerts@voka.be
Gsm: 0473 67 07 04
Evi Heylen
Evi Heylen
Administratief medewerker
evi.heylen@voka.be
Carolien Jans
Coördinator AIO
carolien.jans@voka.be
Gsm: 0474 42 34 37
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief medewerker
wim.nobels@voka.be
Ben Peeters
Accountmanager
ben.peeters@voka.be
Gsm: 0476 30 16 32
Hanna Poel
Medewerker administratie
hanna.poel@voka.be
Jana Steurs
Internal Sales
jana.steurs@voka.be
Tel: 0474 75 62 68
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Senior Accountmanager Publiciteit
catherine.vandepol@voka.be
Gsm: 0495 54 32 13
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief medewerker
ine.vanheeswijk@voka.be
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Manager opleidingen en lerende netwerken
hanne.vanlaer@voka.be
Gsm: 0475 85 53 40
Els Van Zeir
Els Van Zeir
Projectcoördinator Welt
els.vanzeir@voka.be
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Medewerker financiën
mariette.vandeperre@voka.be
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Directie-assistente
peggy.verheyden@voka.be
Gsm: 0478 80 15 08
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Plato coördinator
elien.vingerhoets@voka.be
Gsm: 0474 84 20 81
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator events
christine.vos@voka.be
Gsm: 0475 85 10 93

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Adjunct - Gedelegeerd bestuurder
roel.dockx@voka.be
Gsm: 0475 51 66 92
Francine Bellens
Francine Bellens
Administratief medewerker
francine.bellens@voka.be
Wim Brillouet
Wim Brillouet
Pers & communicatie
wim.brillouet@voka.be
Tamara Broos
Tamara Broos
Hoofdredacteur Ondernemers
tamara.broos@voka.be
Gsm: 0476 96 91 31
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Administratief medewerker
katleen.crauwels@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Administratief medewerker
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager Diensten - Duurzaam Ondernemen
myriam.heeremans@voka.be
Gsm: 0472 59 90 04
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Directie-assistente
kim.kerkhofs@voka.be
Gsm: 0497 20 44 76
Tom Laveren
Tom  Laveren
Gedelegeerd bestuurder
tom.laveren@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 015 45 10 20
Eline Pauwels
Eline Pauwels
Ledenrelaties
eline.pauwels@voka.be
Mathias Teuwen
Coördinator Jong Ondernemerschap
mathias.teuwen@voka.be
Gsm: 0487 80 95 80
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
International Business Development Manager
petra.van.bouwelen@voka.be
Gsm: 0476 90 99 09
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Medewerker communicatie
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Gsm: 0479 33 72 90
Leen Van den Brande
Leen Van den Brande
Medewerker Opleidingen en Lerende Netwerken
leen.vandenbrande@voka.be
Gsm: 0474 81 13 93
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Ledenrelaties
peter.van.doninck@voka.be
Gsm: 0479 40 91 00
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Medewerker financiën
marja.van.peer@voka.be
Gsm: 0494 80 48 56
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator Welt
vicky.vanwesemael@voka.be
Gsm: 0471 81 20 57
Astrid Vanbever
Ondernemersadviseur
astrid.vanbever@voka.be
Filip Vandeweyer
Plato coördinator
filip.vandeweyer@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be

News

  • veroverdewereld
    Nieuws 10.04.2019

    Gloednieuw platform verzamelt alle events rond internationaal ondernemen

    Samen veroveren we de wereld. Denk jij aan exporteren of internationaliseren? Dan is er goed nieuws.
    Lees meer
  • x4
    Nieuws 10.04.2019

    Flanders meets South Carolina op 9 mei @OMC

    The Open Manufacturing Campus in Turnhout wants to provide an open window to the rest of the manufacturing world and hosts therefore this event where representatives from one of the most advanced manu
    Lees meer
  • Bryo-AIF infosessie mechelen
    Nieuws 10.04.2019

    Starters met internationale ambitie tonen interesse in At Anchor in Flanders

    Tijdens twee infoavonden over Bryo en At Anchor in Flanders (AIF) ontdekten een 40 tal start-ups twee verschillende begeleidingstrajecten op maat van elk type starter: (1) pre-starter, (2) starte
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen-Kempen

Activiteiten

  • Traject topvrouwen
    Opleiding 23.04.2019

    Topvrouwen - Alumni

    Heb je al een traject Topvrouwen gevolgd bij Voka - KvK Mechelen-Kempen? Dan is dit het programma om in vertrouwd gezelschap je kennis én netwerk te verdiepen en te verbreden.
    Lees meer en schrijf in
  • forum duurzaam woon-werkverkeer
    Infosessie 23.04.2019

    2e Forum duurzaam woon-werkverkeer

    Staan jij en jouw medewerkers ook regelmatig in de file? Ondervind je problemen om tijdig op de zaak te geraken? Het 'autosolisme' wordt steeds meer een strop rond onze nek.
    Lees meer en schrijf in
  • Opleiding 24.04.2019 Volzet

    Lab Managementrapportering in één oogopslag

    Ben je bedrijfsleider of CFO van een (snel) groeiende onderneming?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Mechelen-Kempen