Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Verantwoordelijke ledenbeheer
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 75
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 72
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Adviseur starters
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 40
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Projectmedewerker Bedrijvig Limburg
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Projectmedewerker backoffice
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Sarah Buntinx
Sarah Buntinx
Verantwoordelijke exportloket
sarah.buntinx@voka.be
Tel: 011 56 02 31
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 03
Lena Clement
Lena Clement
Coördinator Kameracademie
lena.clement@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Cassandra Cops
Cassandra Cops
Accountmanager
cassandra.cops@voka.be
Tel: 011 56 02 76
Birgitt Deckers
Birgitt Deckers
Adviseur innovatie
birgitt.deckers@voka.be
Tel: 011 56 02 37
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Projectmedewerker belangenbehartiging
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 20
Benny D'Helft
Benny D'Helft
Adviseur arbeidsmarkt
benny.dhelft@voka.be
Tel: 011 56 02 24
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 07
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior coördinator partnerships/events
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 92
Christiaan Vanheusden
Christiaan  Vanheusden
Coördinator talent
christiaan.vanheusden@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Cherly Freson
Cherly Freson
Coördinator onderwijs
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Verantwoordelijke onthaal
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Michelle Goormans
Michelle Goormans
Projectmedewerker Bedrijvig Limburg
michelle.goormans@voka.be
Tel: 011 56 02 65
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Adviseur internationalisatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Verantwoordelijke exportloket
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Manager talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 560 254
Gsm: +32 479 71 34 54
Veroniek Hermans
Veroniek Hermans
Senior adviseur innovatie
veroniek.hermans@voka.be
Tel: 011 56 02 30
Carolien Houbrechts
Carolien Houbrechts
Adviseur eigenaars-ondernemers
carolien.houbrechts@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur backoffice
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 04
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Verantwoordelijke ledenrelaties
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 71
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Adviseur arbeidsmarkt
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 22
Valerie Jennes
Valerie Jennes
Adviseur internationalisatie & innovatie
valerie.jennes@voka.be
Tel: 011 56 02 35
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Coördinator Netwerken
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 73
Gsm: 0475 40 39 67
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 0479 77 84 48
Johan Maesen
Johan Maesen
Regioverantwoordelijke Noord-Limburg
johan.maesen@voka.be
Tel: 011 56 02 77
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur eigenaars-ondernemers
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Michèle Martens
Michèle Martens
Coördinator Kameracademie
michele.martens@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Nick Moors
Nick Moors
Verantwoordelijke logistiek
nick.moors@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Ellen Olislagers
Ellen Olislagers
Senior adviseur eigenaars-ondernemers
ellen.olislagers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Projectmedewerker Kameracademie
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Coördinator events
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 94
Delphine Peeters
Delphine Peeters
New Media Ninja
delphine.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 91
Caroline Petitjean
Caroline Petitjean
Adviseur belangenbehartiging
caroline.petitjean@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Senne Poelmans
Senne Poelmans
Adviseur belangenbehartiging
senne.poelmans@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Kristien Put
Kristien Put
Coördinator Bedrijvig Limburg
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Office manager
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Philippe Reyners
Philippe  Reyners
Adviseur belangenbehartiging
philippe.reyners@voka.be
Tel: 011560228
Gsm: 0479935770
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Senior coördinator Plato
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 06
Gsm: 0471 81 07 52
Ward Smits
Ward Smits
Adviseur internationalisatie
ward.smits@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Coördinator Kameracademie
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Gsm: 0479/85 23 68
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Senior adviseur starters
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Lieve Tans
Lieve Tans
Verantwoordelijke debiteurenbeheer
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Projectmedewerker onderwijs
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Projectmedewerker Netwerken
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 74
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT en Kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 83
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Verantwoordelijke ledenrelaties
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 70
Gsm: 0479 97 68 89
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Projectmedewerker talent
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Coördinator communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 90
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Projectmedewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 36
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Coördinator events
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 93
Christine Thonnon
Christine  Thonnon
Adviseur internationalisatie
christine.thonnon@voka.be
Tel: 011 56 02 38

News

  • Alro Group
    Nieuws 25.03.2019

    Innovatief bedrijf in de kijker: Alro Group

    Ready, set, go! Maak in twee minuten tijd kennis met Alro Group. Wie zijn ze? Wat doen ze? En waarom zijn ze ons innovatief bedrijf in de kijker?
    Lees meer
  • genomineerden
    Nieuws 25.03.2019

    Wie wordt Management Assistant van het Jaar? 

    Op donderdag 18 april reikt Voka – Kamer van Koophandel Limburg de prijs uit voor de beste Management Assistant van het Jaar.
    Lees meer
  • Nieuws 25.03.2019

    Fotoalbum: Jong Voka Limburg: "Next level” inspiratie door Cedric Dumont

    Op 22 maart 2019 bracht Cedric Dumont onze leden hun persoonlijke en professionele leven ’to the next level’!
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • cx traject 1
    Opleiding 25.03.2019 Afgelopen

    CreativeXchange: traject 1: Inside Out - Zoektocht naar je verhaal

    Creëer vanuit je intrinsieke kracht, je DNA, je ideeën en je competenties. Voor designers allerhande (game, mode, product, ...), podiumkunstenaars, muzikanten, enz.
    Lees meer en schrijf in
  • i&i
    Opleiding 25.03.2019 Afgelopen

    Culturele impact bij internationaal verkopen

    Beter omgaan met cross-culturele verschillen in internationale verkoopprocessen.
    Lees meer en schrijf in
  • Computervaardigheden
    Opleiding 25.03.2019 Afgelopen

    Excel: Het maken van dashboards

    Workshop: Een Excel dashboard is dé oplossing. Het is één van de meest krachtige manieren om te rapporteren en gegevens op een efficiënte, overzichtelijke en flexibele manier te visualiseren.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Limburg