Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Commercieel medewerker
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Stafmedewerker starterswerking
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Commercieel medewerker
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Administratief medewerker
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Cassandra Cops
Cassandra Cops
Accountmanager
cassandra.cops@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Administratief medewerker
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Benny D'Helft
Benny D'Helft
Projectcoördinator WELT
benny.dhelft@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Robin Dirix
Robin Dirix
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
robin.dirix@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Roxane Ertelt
Roxane Ertelt
Administratief medewerker
roxane.ertelt@voka.be
Tel: 011 56 02 31
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior stafmedewerker netwerking
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Cherly Freson
Cherly Freson
Stafmedewerker belangenbehartiging
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Administratief medewerker
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Johan Grauwels
Johan Grauwels
Directeur communicatie & netwerking
johan.grauwels@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Commercieel medewerker
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Senior stafmedewerker talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur back-office
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Accountmanager
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Projectcoördinator WELT
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Jennes
Valerie Jennes
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
valerie.jennes@voka.be
Tel: 011 56 02 35
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Stafmedewerker ondernemersrelaties
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Els Lambrichts
Els Lambrichts
Stafmedewerker belangenbehartiging
els.lambrichts@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Johan Maesen
Regioverantwoordelijke Noord-Limburg
johan.maesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur belangenbehartiging
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Nick Moors
Medewerker vergaderzalen
nick.moors@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Administratief medewerker
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Stafmedewerker netwerking
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 47
Delphine Peeters
New Media Ninja
delphine.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Caroline Petitjean
Caroline Petitjean
Stafmedewerker belangenbehartiging
caroline.petitjean@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Senne Poelmans
Senne Poelmans
Stafmedewerker belangenbehartiging
senne.poelmans@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Kristien Put
Kristien Put
Projectcoördinator communicatie
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Stafmedewerker back-office
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Stafmedewerker talent
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Pieter Smeets
Pieter Smeets
Manager eigenaars-ondernemers
pieter.smeets@voka.be
Tel: 0496 65 35 44
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Stafmedewerker talent
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Stafmedewerker starterswerking
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Tanja Synaeve
Tanja Synaeve
Commercieel medewerker
tanja.synaeve@voka.be
Tel: 011 56 02 65
Lieve Tans
Lieve Tans
Administratief medewerker
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Commercieel medewerker
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Administratief medewerker
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 46
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT & kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 83
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Senior accountmanager
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0479 97 68 89
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Commercieel medewerker
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Stafmedewerker communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Administratief medewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 36
Jana Willems
Jana Willems
Stafmedewerker talent
jana.willems@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Commercieel medewerker netwerking
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 42

News

  • Grote Voka OndernemingsQuiz
    Nieuws 23.04.2018

    #Weetjevandedag: Welk bedrijf produceert elk jaar zo'n 5 miljard rubberen afsluitingen voor de pharma-industrie?

    Lees meer
  • toogproat
    Nieuws 22.04.2018

    Toogpraat met Dirk Vander Mierde (Datwyler) en Erik Lamers (Celanese)

    Eén oergezellige toog, twee boeiende CEO's en ontelbaar veel boeiende verhalen: dat is Toogpraat. Dit keer gaan Dirk Vander Mierde (Datwyler) en Erik Lamers (Celanese) met mekaar in gesprek. 
    Lees meer
  • LEten
    Opinie 20.04.2018

    “Vlaamse superstaat dreigt Limburg keel dicht te knijpen”

    Naar aanleiding van de Limburgdag kroop onze gedelegeerd bestuurder Johann Leten in zijn pen voor een Limburgs opiniestuk...
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • Ontmoet de internationale Voka ambassadeurs
    Netwerking 23.04.2018 Afgelopen

    Speeddating met internationale Voka ambassadeurs

    Een vraag over internationaal zaken doen? Meer weten over een specifiek land? Of gewoon graag andere inspirerende ondernemers ontmoeten?
    Lees meer en schrijf in
  • Computervaardigheden
    Opleiding 24.04.2018 Afgelopen

    Excel voor financiële taken

    Workshop: De meest gebruikte en noodzakelijke financiële functies
    Lees meer en schrijf in
  • logo stamgasten
    Netwerking 24.04.2018 Afgelopen

    Stamgasten voorjaar 2018 in Gent, Geel en Hasselt

    Op dinsdagavond 24 april vindt de derde editie van Stamgasten plaats op drie locaties in Vlaanderen: Gent, Hasselt én Geel. 
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Limburg