Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Commercieel medewerker
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Stafmedewerker starterswerking
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Commercieel medewerker
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Administratief medewerker
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0488 90 24 44
Maarten Colson
Maarten Colson
Stafmedewerker belangenbehartiging
maarten.colson@voka.be
Tel: 011 56 02 20
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Administratief medewerker
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Robin Dirix
Robin Dirix
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
robin.dirix@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Roxane Ertelt
Roxane Ertelt
Administratief medewerker
roxane.ertelt@voka.be
Tel: 011 56 02 31
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior stafmedewerker netwerking
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Cherly Freson
Cherly Freson
Stafmedewerker belangenbehartiging
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Administratief medewerker
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Johan Grauwels
Johan Grauwels
Directeur communicatie & netwerking
johan.grauwels@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Commercieel medewerker
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Senior stafmedewerker talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Gsm: 0472 92 24 31
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur back-office
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Accountmanager
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Projectcoördinator WELT
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Stafmedewerker ondernemersrelaties
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Els Lambrichts
Els Lambrichts
Stafmedewerker belangenbehartiging
els.lambrichts@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Gsm: 0473 23 97 00
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur belangenbehartiging
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Sofie Marien
Sofie Marien
Projectcoördinator WELT
sofie.marien@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0491 08 53 19
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Administratief medewerker
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Stafmedewerker netwerking
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 47
Senne Poelmans
Stafmedewerker belangenbehartiging
senne.poelmans@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Kristien Put
Kristien Put
Projectcoördinator communicatie
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Stafmedewerker back-office
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Stafmedewerker talent
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Pieter Smeets
Pieter Smeets
Algemeen directeur C.E.O.-Limburg Voka family business center
pieter.smeets@voka.be
Tel: 0496 65 35 44
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Stafmedewerker talent
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Gsm: 0479 85 23 68
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Stafmedewerker starterswerking
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Tanja Synaeve
Tanja Synaeve
Commercieel medewerker
tanja.synaeve@voka.be
Tel: 011 56 02 65
Lieve Tans
Lieve Tans
Administratief medewerker
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Commercieel medewerker
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Administratief medewerker
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 46
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT & kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 83
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Senior accountmanager
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Commercieel medewerker
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Stafmedewerker communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Bert Vrancken
Bert Vrancken
Stafmedewerker belangenbehartiging
bert.vrancken@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Administratief medewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 58
Jana Willems
Jana Willems
Stafmedewerker talent
jana.willems@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Gsm: 0472 92 24 31
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Commercieel medewerker netwerking
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 42

News

  • jacques
    Nieuws 22.09.2017

    450 professionals geven startschot voor netwerkjaar (foto's)

    Ondernemers en leidinggevenden verzamelden woensdag op Corda Campus voor de officiële start van het netwerkjaar van Voka – Kamer van Koophandel Limburg.
    Lees meer
  • car free day
    Nieuws 21.09.2017

    Voka – KvK Limburg laat de auto thuis

    In het kader van de week van de mobiliteit deed Voka, Vlaams netwerk van ondernemingen mee aan de de Car Free Day.
    Lees meer
  • Map Tongeren
    Nieuws 20.09.2017

    Tongerse omleidingswegen zijn stap vooruit

    Vanavond buigt de provincieraad zich over de voorlopige vaststelling van het Provinciaal Ruimtelijk Uitvoeringsplan (PRUP) inzake de noordoostelijke omleidingsweg in Tongeren.
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • vu
    Opleiding 22.09.2017

    Voka Update: Revival van zonnepanelen: investeren of profiteren?

    Zonnepanelen vormen vandaag de dag de meest ontwikkelde en toegankelijke technologie om lokaal energie op te wekken.
    Lees meer en schrijf in
  • volzet
    Opleiding 27.09.2017

    LAB: GDPR (General Data Protection Regulation)

    Voka - KvK Limburg helpt je met de voorbereidingen om een gegevensbeschermingsbeleid uit te werken.
    Lees meer en schrijf in
  • Kick Off Transitie
    Netwerking 27.09.2017

    Kick-Off Transitie naar gespecialiseerde logistiek

    Wat brengt de toekomst voor e-commerce in Limburg?  Natuurlijk is er veel potentieel voor e-commerce in onze provincie. Daar hoeven we economisch Limburg niet van te overtuigen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Limburg