Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Commercieel medewerker
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Stafmedewerker starterswerking
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Commercieel medewerker
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Administratief medewerker
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Maarten Colson
Maarten Colson
Stafmedewerker belangenbehartiging
maarten.colson@voka.be
Tel: 011 56 02 20
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Administratief medewerker
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Robin Dirix
Robin Dirix
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
robin.dirix@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Roxane Ertelt
Roxane Ertelt
Administratief medewerker
roxane.ertelt@voka.be
Tel: 011 56 02 31
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior stafmedewerker netwerking
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Cherly Freson
Cherly Freson
Stafmedewerker belangenbehartiging
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Administratief medewerker
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Johan Grauwels
Johan Grauwels
Directeur communicatie & netwerking
johan.grauwels@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Commercieel medewerker
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Senior stafmedewerker talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur back-office
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Accountmanager
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Projectcoördinator WELT
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Jennes
Valerie Jennes
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
valerie.jennes@voka.be
Tel: 011 56 02 35
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Stafmedewerker ondernemersrelaties
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Els Lambrichts
Els Lambrichts
Stafmedewerker belangenbehartiging
els.lambrichts@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur belangenbehartiging
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Sofie Marien
Sofie Marien
Projectcoördinator WELT
sofie.marien@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Administratief medewerker
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Stafmedewerker netwerking
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 47
Senne Poelmans
Senne Poelmans
Stafmedewerker belangenbehartiging
senne.poelmans@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Kristien Put
Kristien Put
Projectcoördinator communicatie
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Stafmedewerker back-office
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Stafmedewerker talent
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Pieter Smeets
Pieter Smeets
Algemeen directeur C.E.O.-Limburg Voka family business center
pieter.smeets@voka.be
Tel: 0496 65 35 44
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Stafmedewerker talent
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Stafmedewerker starterswerking
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Tanja Synaeve
Tanja Synaeve
Commercieel medewerker
tanja.synaeve@voka.be
Tel: 011 56 02 65
Lieve Tans
Lieve Tans
Administratief medewerker
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Commercieel medewerker
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Administratief medewerker
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 46
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT & kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 83
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Senior accountmanager
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Commercieel medewerker
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Stafmedewerker communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Administratief medewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 58
Jana Willems
Jana Willems
Stafmedewerker talent
jana.willems@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Commercieel medewerker netwerking
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 42

News

  • Winnaars 2016
    Nieuws 20.11.2017

    Wie wint dit jaar de Innovatie – award?

    Voka – KvK Limburg verkent  toekomst tijdens DigiDag Voka – Kamer van Koophandel Limburg organiseert op woensdag 22 november de DigiDag.
    Lees meer
  • Voka - KvK Limburg
    Nieuws 16.11.2017

    Voka geeft 4 hefbomen om ouderen langer aan de slag te houden

    Werken tot 67 kan! De krapte op de arbeidsmarkt is historisch hoog. Ondernemingen zijn meer dan ooit op zoek naar geschikt talent om vacatures in te vullen.
    Lees meer
  • Ring Hasselt
    Nieuws 16.11.2017

    Grote Ring Hasselt lijkt stil(st)aan op Brusselse

    Voka – Kamer van Koophandel Limburg wil maatregelen Het was deze morgen weer koekenbak op de Grote Ring rond Hasselt.
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • volzet
    Opleiding 20.11.2017

    LAB: GDPR (General Data Protection Regulation)

    Voka - KvK Limburg helpt je met de voorbereidingen om een gegevensbeschermingsbeleid uit te werken.
    Lees meer en schrijf in
  • Persoonlijke vaardigheden
    Opleiding 21.11.2017

    Werk, informatie en tijd managen

    Unieke workshop die je tools op maat aanreikt én helpt toepassen om je eigen tijd en werk beter te managen.
    Lees meer en schrijf in
  • ii
    Opleiding 21.11.2017

    Inspiratiesessie: QRM

    Lean manufacturing is een concept dat ondertussen goed is ingeburgerd in de maakindustrie. Deze methode is uitermate geschikt voor de productie van repetitieve producten in hoge volumes.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Limburg