Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Adres

Gouverneur Roppesingel 51
3500 Hasselt
T. 011 56 02 00
info.kvklimburg@voka.be

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Commercieel medewerker
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Stafmedewerker starterswerking
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Commercieel medewerker
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Administratief medewerker
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0488 90 24 44
Maarten Colson
Stafmedewerker belangenbehartiging
maarten.colson@voka.be
Tel: 011 56 02 20
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Administratief medewerker
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Robin Dirix
Robin Dirix
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
robin.dirix@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Roxane Ertelt
Roxane Ertelt
Administratief medewerker
roxane.ertelt@voka.be
Tel: 011 56 02 31
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior stafmedewerker netwerking
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Cherly Freson
Cherly Freson
Stafmedewerker belangenbehartiging
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Administratief medewerker
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Johan Grauwels
Johan Grauwels
Directeur communicatie & netwerking
johan.grauwels@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Commercieel medewerker
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Senior stafmedewerker talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Gsm: 0472 92 24 31
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur back-office
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Accountmanager
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Projectcoördinator WELT
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Stafmedewerker ondernemersrelaties
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Els Lambrichts
Els Lambrichts
Stafmedewerker belangenbehartiging
els.lambrichts@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Gsm: 0473 23 97 00
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur belangenbehartiging
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Sofie Marien
Sofie Marien
Projectcoördinator WELT
sofie.marien@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0491 08 53 19
Ellen Olislagers
Ellen Olislagers
Stafmedewerker belangenbehartiging
ellen.olislagers@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Administratief medewerker
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Stafmedewerker netwerking
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 47
Kristien Put
Kristien Put
Projectcoördinator communicatie
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Stafmedewerker back-office
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Stafmedewerker talent
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Pieter Smeets
Pieter Smeets
Algemeen directeur C.E.O.-Limburg Voka family business center
pieter.smeets@voka.be
Tel: 0496 65 35 44
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Stafmedewerker talent
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Gsm: 0479 85 23 68
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Stafmedewerker starterswerking
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Tanja Synaeve
Tanja Synaeve
Commercieel medewerker
tanja.synaeve@voka.be
Tel: 011 56 02 65
Lieve Tans
Lieve Tans
Administratief medewerker
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Commercieel medewerker
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Administratief medewerker
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 46
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT & kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 83
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Senior accountmanager
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Commercieel medewerker
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Stafmedewerker communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Bert Vrancken
Stafmedewerker belangenbehartiging
bert.vrancken@voka.be
Tel: 011 56 02 25
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Administratief medewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 58
Jana Willems
Jana Willems
Stafmedewerker talent
jana.willems@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Gsm: 0472 92 24 31
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Commercieel medewerker netwerking
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 42

News

  • engels welt
    Nieuws 19.07.2017

    54 Limburgse bedrijven gaan voor duurzaam personeelsbeleid

    Een duurzaam personeelsbeleid bepaalt de slagkracht en wendbaarheid van een onderneming. Maar de HR-wereld is voortdurend in beweging.
    Lees meer
  • email
    Nieuws 14.07.2017

    Frauduleuze bestellingen in naam van gerenommeerde bouwfirma

    Voka – Kamer van Koophandel Limburg waarschuwt dat fraudeurs misbruik maken van de naam en bedrijfsgegevens van VINCI CONSTRUCTION.
    Lees meer
  • Jaarverslag
    Nieuws 12.07.2017

    2016 was een grand cru!

    Iedere organisatie blikt in een jaarverslag terug op de belangrijkste wapenfeiten. Ook Voka – Kamer van Koophandel Limburg pakt weer uit met een lijvige uitgave.
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • Header
    Netwerking 04.08.2017

    Jong Voka Limburg Summerevent

    You are invited for some Great Food & Fun Jong Voka Limburg summerevent! Join us voor de jaarlijkse Jong Voka Limburg SUMMER BBQ op IPANEMA
    Lees meer en schrijf in
  • Header Astana
    Netwerking 25.08.2017

    Jong Voka: Kazachstan 2017

    Astana is gegroeid van provinciestadje naar een moderne hoofdstad. De ontwikkeling van de stad is spectaculair. Ook de wereldexpo 2017 is in Astana.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Limburg