Voka - Kamer van Koophandel Limburg

Openingsuren: 

Maandag t.e.m. donderdag: 8.00 u. - 17.30 u.

Vrijdag: 8.00 u. - 17.00 u.

Zaterdag, zondag en feestdagen: gesloten. 

Kantoor Hasselt

Contactpersonen

Johann Leten
Johann Leten
Gedelegeerd bestuurder
johann.j.l.leten@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Kristel Achten
Kristel Achten
Commercieel medewerker
kristel.achten@voka.be
Tel: 011 56 02 44
Katerine Avgoustakis
Katerine Avgoustakis
Accountmanager
katerine.avgoustakis@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lucas Bellens
Lucas Bellens
Stafmedewerker starterswerking
lucas.bellens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Marie-Denise Bienkens
Marie-Denise Bienkens
Commercieel medewerker
marie-denise.bienkens@voka.be
Tel: 011 56 02 62
Jessica Bortels
Jessica  Bortels
Administratief medewerker
jessica.bortels@voka.be
Tel: 011 56 02 84
Sarah Buntinx
Sarah Buntinx
Commercieel medewerker
sarah.buntinx@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kris Claes
Kris Claes
Directeur belangenbehartiging & talent
kris.claes@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Cassandra Cops
Cassandra Cops
Accountmanager
cassandra.cops@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Nathalie Derdeyn
Nathalie Derdeyn
Administratief medewerker
nathalie.derdeyn@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Benny D'Helft
Benny D'Helft
Projectcoördinator WELT
benny.dhelft@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Robin Dirix
Robin Dirix
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
robin.dirix@voka.be
Tel: 011 56 02 34
Cathérine Dreesen
Cathérine Dreesen
Directeur internationalisatie & innovatie
catherine.dreesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Ingrid Eyckmans
Ingrid Eyckmans
Senior stafmedewerker netwerking
ingrid.eyckmans@voka.be
Tel: 011 56 02 41
Cherly Freson
Cherly Freson
Stafmedewerker belangenbehartiging
cherly.freson@voka.be
Tel: 011 56 02 27
Gerda Gerits
Gerda Gerits
Administratief medewerker
gerda.gerits@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Michelle Goormans
Michelle Goormans
Commercieel administratief medewerker
michelle.goormans@voka.be
Tel: 011 560 264
Johan Grauwels
Johan Grauwels
Directeur communicatie & netwerking
johan.grauwels@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Eva Guldentops
Eva Guldentops
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
eva.guldentops@voka.be
Tel: 011 56 02 32
Anja Hendrikx
Anja Hendrikx
Commercieel medewerker
anja.hendrikx@voka.be
Tel: 011 56 02 33
Axelle Henrard
Axelle Henrard
Manager talent
axelle.henrard@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Veroniek Hermans
Veroniek Hermans
Stafmedewerker innovatie
veroniek.hermans@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Carolien Houbrechts
Carolien Houbrechts
Stafmedewerker eigenaar-ondernemers
carolien.houbrechts@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Ann Huveners
Ann Huveners
Directeur back-office
ann.huveners@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kim Jacobs
Kim Jacobs
Accountmanager
kim.jacobs@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Kirsten Janssens
Kirsten Janssens
Projectcoördinator WELT
kirsten.janssens@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valerie Jennes
Valerie Jennes
Stafmedewerker internationalisatie & innovatie
valerie.jennes@voka.be
Tel: 011 56 02 35
Laurens Kuijpers
Laurens Kuijpers
Stafmedewerker ondernemersrelaties
laurens.kuijpers@voka.be
Tel: 011 56 02 43
Christel Linsen
Christel Linsen
Directie assistente
christel.linsen@voka.be
Tel: 011 56 02 11
Johan Maesen
Johan Maesen
Regioverantwoordelijke Noord-Limburg
johan.maesen@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Edith Magyar
Edith Magyar
Adviseur belangenbehartiging
edith.magyar@voka.be
Tel: 011 56 02 26
Michèle Martens
Michèle Martens
Stafmedewerker talent
michele.martens@voka.be
Tel: 011 56 02 51
Nick Moors
Nick Moors
Medewerker vergaderzalen
nick.moors@voka.be
Tel: 011 56 02 81
Ellen Olislagers
Ellen Olislagers
Stafmedewerker eigenaars-ondernemers
ellen.olislagers@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Sofie Olyslaegers
Sofie Olyslaegers
Administratief medewerker
sofie.olyslaegers@voka.be
Tel: 011 56 02 55
Liesbeth Peeters
Liesbeth Peeters
Stafmedewerker netwerking
liesbeth.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 47
Delphine Peeters
Delphine Peeters
New Media Ninja
delphine.peeters@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Caroline Petitjean
Caroline Petitjean
Stafmedewerker belangenbehartiging
caroline.petitjean@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Senne Poelmans
Senne Poelmans
Stafmedewerker belangenbehartiging
senne.poelmans@voka.be
Tel: 011 56 02 23
Kristien Put
Kristien Put
Projectcoördinator communicatie
kristien.put@voka.be
Tel: 011 56 02 63
Ellen Requilé
Ellen Requilé
Stafmedewerker back-office
ellen.requile@voka.be
Tel: 011 56 02 86
Chloë Rutten
Chloë Rutten
Stafmedewerker talent
chloe.rutten@voka.be
Tel: 011 56 02 52
Dominic Schouterden
Dominic Schouterden
Directeur ondernemersrelaties
dominic.schouterden@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Pieter Smeets
Pieter Smeets
Manager eigenaars-ondernemers
pieter.smeets@voka.be
Tel: 0496 65 35 44
Marijke Steegen
Marijke Steegen
Stafmedewerker talent
marijke.steegen@voka.be
Tel: 011 56 02 59
Joeri Stoop
Joeri Stoop
Stafmedewerker starterswerking
joeri.stoop@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Lieve Tans
Lieve Tans
Administratief medewerker
lieve.tans@voka.be
Tel: 011 56 02 85
Kristof Thijs
Kristof Thijs
Commercieel medewerker
kristof.thijs@voka.be
Tel: 011 56 02 21
Cécile Thoonen
Cécile Thoonen
Verantwoordelijke financiën
cecile.thoonen@voka.be
Tel: 011 56 02 82
Vera Timmermans
Vera Timmermans
Logistiek medewerker
info.kvklimburg@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Valérie Van Dijck
Valérie Van Dijck
Administratief medewerker
valerie.vandijck@voka.be
Tel: 011 56 02 46
Karla Van Grimberge
Karla Van Grimberge
Verantwoordelijke ICT en Kwaliteit
karla.vangrimberge@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Geert Van Malcot
Geert Van Malcot
Senior accountmanager
geert.vanmalcot@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Gsm: 0479 97 68 89
Valerie Vanherle
Valerie Vanherle
Commercieel medewerker
valerie.vanherle@voka.be
Tel: 011 56 02 53
Jeroen Verbeeck
Jeroen Verbeeck
Stafmedewerker communicatie
jeroen.verbeeck@voka.be
Tel: 011 56 02 00
Bieke Wegge
Bieke Wegge
Administratief medewerker
bieke.wegge@voka.be
Tel: 011 56 02 36
Jana Willems
Jana Willems
Stafmedewerker talent
jana.willems@voka.be
Tel: 011 56 02 56
Elien Wuestenberghs
Elien Wuestenberghs
Commercieel medewerker netwerking
elien.wuestenberghs@voka.be
Tel: 011 56 02 42

News

  • E-commerce-autoriteit bijt spits af van netwerkjaar
    Nieuws 25.09.2018

    E-commerce-autoriteit bijt spits af van netwerkjaar

    De Nederlandse e-commerce-specialist Jorij Abraham geeft op 2 oktober een exclusieve keynote voor de leden van Voka – Kamer van Koophandel Limburg.
    Lees meer
  • “Extra investeringen in onderzoek en ontwikkeling cruciaal voor onze economie”
    Nieuws 25.09.2018

    “Extra investeringen in onderzoek en ontwikkeling cruciaal voor onze economie”

    Vandaag gaf Geert Bourgeois de laatste septemberverklaring van de huidige legislatuur. De Minister-President kondigde in zijn toespraak extra investeringen aan in onderzoek en ontwikkeling.
    Lees meer
  • Voka-netwerkjaar met 40 netwerken op gang geschoten
    Nieuws 25.09.2018

    Voka-netwerkjaar met 40 netwerken op gang geschoten

    De leden van de 40 Voka-netwerken trapten officieel het netwerk jaar af in het Genkse Thor Central.
    Lees meer
Meer nieuws over Limburg

Activiteiten

  • Voka Update
    Infosessie 27.09.2018

    Voka Update: Nieuw Wetboek van vennootschappen en verenigingen

    Een ruime schets van de veranderingen en de impact op uw onderneming. 
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Limburg