Overslaan en naar de inhoud gaan

Ondernemersclub H2O nodigt je graag uit voor een boeiend bedrijfsbezoek aan Houthandel Stroobants in Halen, waar ondernemerschap, familiegeschiedenis en lokaal erfgoed samenkomen.

Julien en Marie-Jeanne Stroobants leiden al 57 jaar samen de houthandel en ontvangen ons om hun bijzondere ondernemersverhaal te delen. Zaakvoerder Julien vertelt ons meer over de geschiedenis van het familiebedrijf en de evolutie van de site.

Daarnaast brengen we een bezoek aan het Museum van de Slag der Zilveren Helmen, het levenswerk van de familie Stroobants. Aan de hand van een indrukwekkende maquette neemt Julien ons mee in het verhaal van de Slag der Zilveren Helmen, die plaatsvond op 12 augustus 1914 en een bijzondere plaats inneemt in de Belgische geschiedenis.

Programma
  • 18.30u - Ontvangst in het museum
  • 19.00u - Welkomstwoord door Karlien De Turck (voorzitster OC H2O)
  • 19.05u - Het ondernemersverhaal van houthandel Stroobants gebracht door zaakvoerder Julien: van zijn kindertijd op de site tot de uitbouw van het familiebedrijf
  • 19.30u - Een boeiende toelichting over het museum en de Slag der Zilveren Helmen
  • 20.00u - Een gezellig netwerkmoment met broodjesbuffet
  • 22.30u - Voorzien einde

Praktisch: afhankelijk van de weersomstandigheden kan het fris zijn tijdens het museumbezoek, aangezien het museum niet verwarmd is. We raden daarom aan om je warm aan te kleden.

Deelnameprijs

H2O Leden: Gratis
Niet-Leden: €50,00 p.p. (excl. btw)

Nog geen lid van Ondernemersclub H2O?
Klik hier voor meer info

Annuleringsvoorwaarden

Kan je onverwacht toch niet aanwezig zijn? Verwittig ons dan altijd via inne.bogemans@voka.be. 

Kosteloos annuleren kan tot 48 uur vóór de start van het event.  Bij annulering binnen de 48 uur vóór aanvang wordt een annuleringsfee aangerekend van € 30 voor leden en € 50 voor niet-leden, om de gemaakte kosten te dekken. Ook bij afwezigheid zonder voorafgaande verwittiging (no-show) wordt deze fee aangerekend. Een vervanger mag steeds jouw plaats innemen.

Contactpersoon

Inne Bogemans

Verantwoordelijke ledenrelaties

Wanneer

Prijs

H2O leden: gratis
Niet-leden: € 50,00 (excl. btw)

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Contactpersoon

Inne Bogemans

Verantwoordelijke ledenrelaties

Wanneer

Prijs

H2O leden: gratis
Niet-leden: € 50,00 (excl. btw)

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Medialife
Appsys
Barrier
Trixxo
KPMG
Alk Reismakers
Propaganda
ING
Mensura
SDWorx
Groep JAM