Limburg telt 9.400 starters in 2025, maar groei valt opnieuw stil
2026 brengt gemengd startersnieuws voor Limburg. Vorig jaar werden in onze provincie 9.398 nieuwe ondernemingen opgestart. Dat is bijna 5% minder dan in 2024, toen Voka – KvK Limburg nog 9.869 starters rapporteerde.
"Meerjarenplannen zorgen voor meer fiscale druk bij Limburgse ondernemingen"
Voka – KvK Limburg stelt na een uitvoerige analyse van de meerjarenplannen van de Limburgse steden en gemeenten vast dat de fiscale druk op bedrijven toeneemt. Tegelijkertijd neemt ook de schuldenlast toe in heel wat gemeenten.
Excelleren in interne sales: Klantgericht denken en probleemoplossing
Klantgerichtheid is meer dan verwachtingen inlossen: het is ze overtreffen. In deze sessie leer je hoe je proactief meedenkt en problemen structureel oplost om klanten langdurig aan je te binden.
Gun jezelf een korte maar krachtige ‘pitstop’ om met minder stress en meer energie te werken. In deze opleiding leer je je stress slim te managen, zodat je rust, focus en veerkracht behoudt. Ook in een complexe en veranderende werkomgeving.