Doorbreken als techbedrijf op een internationale markt? Londen is the place to start! Met Tech@venture zet je je eerste stappen in het epicentrum van technologische innovatie en ondernemerschap, nét buiten de grenzen van de EU.
Jouw springplank naar internationalisering
Je bent als groeiend techbedrijf op zoek naar een eerste niet-Europese markt om op door te breken? Tech@venture is het antwoord! Stoom je onderneming klaar voor succes in Londen en maak je ambities ook echt ter plaatse waar. Na succesvolle edities in New York en Singapore, zoeken we het deze keer wat dichter bij huis. Perfect voor tech-ondernemers die hun eerste internationale contacten overzees willen leggen!
Waarom is Tech@venture zo'n geslaagd concept?
- Voorafgaande deepdive: je leert alles over zakendoen in Londen en bereidt je grondig voor op meetings met je potentiële businesspartners.
- Driedaags werkbezoek: we trekken in november samen naar Londen. Daar laat je je inspireren door succesverhalen van andere Vlaamse techbedrijven, krijg je inhoudelijke tips & tricks van experts ter plaatse én ontmoet je potentiële klanten, leveranciers en investeerders.
- Natraject: hoe is het werkbezoek voor jou verlopen en wat haalde je eruit? We bekijken tijdens dit terugkommoment de vervolgstappen van je internationaliseringsplan.
En tussendoor val je natuurlijk terug op je coach, én op je groep collega-deelnemers aan Tech@venture.
Iets voor jou? Registreer via de interesseknop. Coördinator Hans neemt snel contact met je op voor een kennismaking. Nadien kunnen we je deelname finaliseren!

Programma
Zo ziet het traject van Tech@venture eruit:
september | VoortrajectEen voorbereid ondernemer is er meer dan één waard. In anderhalve dag stoom je jezelf en je bedrijf klaar om naar Londen af te reizen. Dit komt onder meer aan bod met ondersteuning van experten:
Praktisch18 september, hele dag (timing te bepalen) Locatie: Kantoor Antwerpen (Markgravestraat 12, 2000 Antwerpen) |
november | Werkbezoek LondenLet's go! Samen met de andere Tech@venturers reis je af naar Londen om je ambities in de praktijk te zetten. Het concrete programma en de data vind je binnenkort hier. Je maakt je vrij voor drie dagen in november 2025. |
najaar | Follow-upWe komen na het werkbezoek opnieuw samen om de uitkomst van de trip te bespreken. Zijn er interessante businessopportuniteiten uitgekomen? Wat heb je geleerd over de business, en wat zijn nu de vervolgstappen voor de internationalisering van je bedrijf? Datum en timing te bepalen. |
Voor wie?
Founders, CEO's of business developers uit techbedrijven jonger dan 10 jaar, met de ambitie om te internationaliseren.
Meer Tech@venture

Infosessie: breek door in Londen als techbedrijf (GRATIS)
