Overslaan en naar de inhoud gaan
  • 28/08/2025

Plato Apéro Zomer staat voor bijpraten en netwerken met Platonisten tijdens de zomermaanden, wanneer er even geen reguliere Plato-sessies zijn. 
Deze keer trokken we naar de Wijnegemse Petanqueclub, waar de petanque-banen het perfecte decor vormden voor een gezellige én sportieve bijeenkomst.
 

Onder begeleiding van niemand minder dan Alain Garnier, voorzitter van de Vlaamse Petanque Federatie, maakten ze kennis met de finesses van jeu de boules. Met praktische tips & tricks leerden ze de juiste houding, techniek en strategie. Al snel ontdekten de deelnemers dat petanque meer is dan wat boules werpen: het is een échte sport, waarbij precisie en tactiek hand in hand gaan.
Naast het sportieve plezier was er uiteraard ook ruimte om elkaar terug te zien, bij te praten en nieuwe connecties te leggen. Een geslaagde mix van ontspanning, sport en netwerk!

Bekijk hieronder de foto's.

Bekijk hier alle foto's

Bekijk hier alle foto's

Ook interessant voor jou?

Contactpersonen

Evy Gordts

Coördinator lerende netwerken

An Spooren

Adviseur groeibedrijven

Manon Verhaegen

Teamleider KMO en adviseur familiebedrijven

Ontdek Plato HR

Customer Collective
Deloitte
De Ridder
Econopolis
Facilicom
ING
Mensura
Recrewtment
SDWorx
Tormans
Vleemo