Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland

Openingsuren :

Van maandag tot vrijdag

Kantoren:
09.00 - 12.30 uur
14.00 - 17.00 uur

Dienst exportdocumenten:
Antwerpen
09.00 - 11.30 uur
14.00 - 16.00 uur 

Sint- Niklaas
Van 08.30 uur tot 12.30 uur. Deze dienst is in de namiddag gesloten op ons kantoor Waasland.

Telefonisch bereikbaar:
08.30 - 12.30 uur
13.30 - 17.00 uur

 

Op 8 februari sluiten de Kamers reeds om 12 uur.

 

Bereikbaarheid

Beide zetels van onze Kamer liggen in het centrum van de stad en kan u bereiken met de auto en het openbaar vervoer.

OPGELET: De aanleg van de tramverbinding Noorderlijn heeft een belangrijke impact op de bereikbaarheid van ons kantoor in Antwerpen. De Leien zijn ter hoogte van het Operaplein onderbroken en er is tot eind 2018 geen doorgaand verkeer mogelijk. Klik hier om na te gaan hoe u ons met de wagen kan bereiken. Met het openbaar vervoer en fiets zijn we steeds vlot bereikbaar.

Uw auto parkeren

Het kantoor Antwerpen beschikt niet over een eigen parking. Wij verwijzen u graag naar de Interparking Meir, Eiermarkt 33/35, op 10 minuten wandelen van de Markgravestraat. Wij kunnen u hiervoor een korting aanbieden. Voor validatie van het parkeerticket kan u terecht aan het onthaal.

Opgepast: 

  • De stad Antwerpen voert vanaf 1 februari 2017 een lage-emissiezone in om de luchtkwaliteit te verbeteren. Voertuigen die veel roet en fijnstof uitstoten mogen vanaf dan de zone niet meer in rijden of worden beboet.
  • Check of uw wagen het stadscentrum in mag voor u vertrekt

Parkeren aan onze kantoren in Sint-Niklaas is gemakkelijk. We beschikken over een eigen parking. De inrit bevindt zich ter hoogte van ons gebouw zelf aan de Kleine Laan 28. U kunt hier vrij in en uit rijden.

Goed om te weten:

Op 3 september zijn de werkzaamheden aan de R42 in Sint-Niklaas afgerond. De verbinding 'Driekoningen' tussen de R42 (Singel), de Hofstraat en de Kleine Laan is na bijna twee jaar werken terug opengesteld. Het is het eerste knooppunt in Vlaanderen dat is uitgerust met de combinatie van twee rotondes met verkeerslichten op de 4 takken en een centrale oversteekplaats voor fietsers en voetgangers. Daardoor wordt het kantoor van onze Kamer in het Waasland terug vlot bereikbaar vanuit alle windrichtingen. Steeds welkom!
 

Openbaar vervoer

  • Ons kantoor in Antwerpen is met de volgende tramlijnen te bereiken:

Tram 10 en 11: halte Sint-Jacob
Tram 3, 5, 9 en 15: halte Meir
Tram 7: halte Keizerstraat
Voor de vertrek- en aankomsttijden bekijkt u best de routeplanner van De Lijn.

  • Ons kantoor in Sint-Niklaas ligt op een boogscheut van het station Sint-Niklaas op nauwelijks 300 meter

Kantoor Antwerpen

Adres

Markgravestraat 12 - 2000 Antwerpen
tel. 03 232 22 19
fax 03 233 64 42
e-mail: info.aw@voka.be

kantoor Antwerpen
kantoor Antwerpen

 

Kantoor Waasland 

Adres

Kleine Laan 28 - 9100 Sint-Niklaas
tel. 03 776 34 64
fax 03 777 74 34
e-mail info.waasland@voka.be

kantoor Sint-Niklaas
kantoor Sint-Niklaas

 

Kantoor Antwerpen

Contactpersonen

Luc Luwel
Luc Luwel
Gedelegeerd bestuurder
luc.luwel@voka.be
Catherine Aerts
Catherine Aerts
Expert groei & financiering
catherine.aerts@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Gsm: 0478 88 73 70
Patrick Aertsen
Patrick Aertsen
Sales Manager
patrick.aertsen@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Gsm: 0495 10 49 96
Pascale Bakker
Pascale Bakker
Projectverantwoordelijke groei
pascale.bakker@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Sophie Beyers
Sophie Beyers
Coördinator Internationale Netwerken
sophie.beyers@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Dirk Bulteel
Dirk Bulteel
Directeur Belangenbehartiging
dirk.bulteel@voka.be
Tel: 03 776 34 64
Sofie Coppens
Sofie Coppens
Adviseur milieu en duurzaamheid Alfaport
sofie.coppens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Kim Buyens
Kim Buyens
Account manager publiciteit & event partnerships
kim.buyens@voka.be
Inge De Feyter
Inge De Feyter
managementassistente
inge.defeyter@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Katrijn De Lie
Katrijn De Lie
Communicatiemanager
katrijn.delie@voka.be
Nathalie De Schepper
Nathalie De Schepper
startersadviseur Entrepreneurship Academy
nathalie.deschepper@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Sven De Vocht
Sven De Vocht
Directeur dienstverlening
sven.devocht@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Karin De Winter
Karin De Winter
Algemeen secretariaat en exportformaliteiten
karin.dewinter@voka.be
Tel: 03 776 34 64
Rita Debock
Rita Debock
Databasebeheerder
rita.debock@voka.be
Karolien Debruyn
Karolien Debruyn
Verantwoordelijke vorming & opleiding
karolien.debruyn@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Charlotte Fivez
Charlotte Fivez
Plato-coördinator
charlotte.fivez@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ann Geerts
Ann Geerts
Manager Netwerkactiviteiten
ann.geerts@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Inneke Gielen
Inneke Gielen
Onthaal en telefoniste
inneke.gielen@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Sarah Hanegraef
Sarah Hanegraef
Adviseur Talent en Communicatie Alfaport
sarah.hanegraef@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Gsm: 0484 70 45 42
Jan Haentjens
Jan Haentjens
Diensthoofd administratieve dienstverlening
jan.haentjens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caroline Heirwegh
Caroline Heirwegh
Senior account manager
caroline.heirwegh@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caterina Janssens
Caterina Janssens
Projectverantwoordelijke Plato
caterina.janssens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Olivier Kegels
Olivier Kegels
Startersadviseur Bryo - StandUp
olivier.kegels@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Pieter Leuridan
Pieter Leuridan
Manager Routeplan 2025
pieter.leuridan@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Eva Luyten
Eva Luyten
Coördinator netwerkactiviteiten
eva.luyten@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ronny Martens
Ronny Martens
polyvalent medewerker
ronny.martens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ingrid Moens
Ingrid Moens
Personeelsbeleid - boekhoudster
ingrid.moens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Robin Mees
Robin Mees
Expert snelle groei
robin.mees@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caroline Moens
Caroline Moens
Media-adviseur
caroline.moens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Stéphanie Molders
Stéphanie Molders
Coördinator netwerkactiviteiten
stephanie.molders@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nyota Mweze
Nyota Mweze
Welt-coördinator
nyota.mweze@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Melanie Nolens
Melanie Nolens
Coördinator Bryo – StartUp
melanie.nolens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Vi Phan
Vi Phan
Mandataris exportdocumenten
vi.phan@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Steven Roeland
Steven Roeland
Mobiliteits- en bereikbaarheidsmanager
steven.roeland@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jill Suetens
Jill Suetens
Manager Internationaal Departement
jill.suetens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Eliene Van Aken
Eliene Van Aken
Adviseur mobiliteit & intermodaliteit
eliene.vanaken@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Elien Van Baelen
Elien Van Baelen
Cross mediacoördinator
elien.vanbaelen@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Communicatiemedewerker
jan.vandepoel@voka.be
Kevin Van den Brande
Kevin Van den Brande
ICT-Coordinator, data protection officer
kevin.vandenbrande@voka.be
Els Van Dyck
Els Van Dyck
Commercieel assistente
els.vandyck@voka.be
Jan Van Hooydonck
Jan Van Hooydonck
Boekhouding
jan.vanhooydonck@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Gsm: 04 7259 70 13
Eric Van Imschoot
Eric Van Imschoot
Administratief Directeur
eric.vanimschoot@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Luc Van Looveren
Luc Van Looveren
senior adviseur EUR-relations
luc.vanlooveren@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Tine Van Nuland
Tine Van Nuland
Mandataris Exportdocumenten
martine.vannuland@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jan Van Wesemael
Jan Van Wesemael
Senior Advisor Customs & Compliance
Jan.VanWesemael@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Stephan Vanfraechem
Stephan Vanfraechem
Directeur Alfaport
stephan.vanfraechem@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Kris Vanherpe
Kris Vanherpe
Manager departement arbeidsmarkt & onderwijs
kris.vanherpe@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ina Veeckman
Ina Veeckman
Senior coördinator netwerkactiviteiten
ina.veeckman@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Loic Verhelst
Loic Verhelst
Medewerker
loic.verhelst@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Julie Verreth
Julie Verreth
Assistente Belangenbehartiging en Lead Plants & Lead Companies
julie.verreth@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Florence Verschueren
Florence Verschueren
PLATO-coördinator
florence.verschueren@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nadia Werkers
Nadia Werkers
Manager Industrie
nadia.werkers@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Monique Willems
Monique Willems
medewerker internationaal departement
monique.willems@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Myriam Winderix
Myriam Winderix
Management Assistant
myriam.winderix@voka.be
Tel: 03 232 22 19

News

  • staking
    Nieuws 13.02.2019

    Bij 7 op de 10 bedrijven geen stakers

    Uit een bevraging van Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland blijkt dat door de actiedag van vandaag bij 8 op de 10 bedrijven de productie sterk teruggelopen is.
    Lees meer
  • bezoek college temse
    Nieuws 13.02.2019

    Manifest met wensen van ondernemers overhandigd aan gemeente Temse

    Op maandag 11 februari werd een delegatie van Voka – Kamer  van Koophandel Antwerpen-Waasland, Ondernemend Temse en TTS Ondernemingsclub ontvangen bij het college van burgemeester en schepenen
    Lees meer
  • oosterweel foto
    Nieuws 06.02.2019

    Drie prioriteiten voor Antwerpse ondernemers bij realisatie Oosterweel

    Nu blijkt dat de voorkeursvariant Oosterweel voorziet in een robuuste verkeersafwikkeling, vraagt Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland om volop in te zetten op een strakke planning en mild
    Lees meer
Meer nieuws over Antwerpen-Waasland

Activiteiten

  • Arbeidsmarkt van de toekomst
    Netwerking 21.02.2019 Afgelopen

    Durf kiezen voor de arbeidsmarkt van de toekomst

    In mei krijgen we de moeder van alle verkiezingen: Vlaams, federaal en Europees. Daarbij staat veel op het spel.
    Lees meer en schrijf in
  • Thank God It's Monday
    Netwerking 25.02.2019

    Thank God It's Monday (GRATIS) (VOLZET)

    Gelukkige medewerkers maken succesvolle bedrijven
    Lees meer en schrijf in
  • brexit
    Netwerking 27.02.2019

    Brexit, geen invloed op uw bedrijf? Dat denkt u maar!

    Ontdek hoe groot de impact is die 'a deal or no deal' na 29 maart zal hebben op bijna alle bedrijven.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten van Antwerpen-Waasland