Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland

Openingsuren :

maandag - vrijdag

Kantoren:
09.00 - 12.30 uur
14.00 - 17.00 uur

Dienst exportdocumenten:
Antwerpen
09.00 - 11.30 uur
14.00 - 16.00 uur 

Sint- Niklaas
Van 08.30 uur tot 12.30 uur. Deze dienst is in de namiddag gesloten op ons kantoor Waasland.

Telefonisch bereikbaar:
08.30 - 12.30 uur
13.30 - 17.00 uur

Bereikbaarheid

Beide zetels van onze Kamer liggen in het centrum van de stad en kan u bereiken met de auto en het openbaar vervoer.

OPGELET: De aanleg van de tramverbinding Noorderlijn heeft een belangrijke impact op de bereikbaarheid van ons kantoor in Antwerpen. De Leien zijn ter hoogte van het Operaplein onderbroken en er is tot eind 2018 geen doorgaand verkeer mogelijk. Klik hier om na te gaan hoe u ons met de wagen kan bereiken. Met het openbaar vervoer en fiets zijn we steeds vlot bereikbaar.

Uw auto parkeren

Het kantoor Antwerpen beschikt niet over een eigen parking. Wij verwijzen u graag naar de Interparking Meir, Eiermarkt 33/35, op 10 minuten wandelen van de Markgravestraat. Wij kunnen u hiervoor een korting aanbieden. Voor validatie van het parkeerticket kan u terecht aan het onthaal.

Opgepast: 

  • De stad Antwerpen voert vanaf 1 februari 2017 een lage-emissiezone in om de luchtkwaliteit te verbeteren. Voertuigen die veel roet en fijnstof uitstoten mogen vanaf dan de zone niet meer in rijden of worden beboet.
  • Check of uw wagen het stadscentrum in mag voor u vertrekt

Parkeren aan onze kantoren in Sint-Niklaas is gemakkelijk. We beschikken over een eigen parking. De inrit bevindt zich ter hoogte van ons gebouw zelf aan de Kleine Laan 28. U kunt hier vrij in en uit rijden.

Opgepast: 

  • Vlak bij onze kantoren in Sint-Niklaas is de heraanleg van het kruispunt Driekoningen aan de gang. Aan het kruispunt wordt tot voorjaar 2018 gewerkt. De werken zullen op sommige momenten een grote impact hebben op het verkeer. Ons kantoor blijft steeds bereikbaar. U zal soms wel een andere route moeten gebruiken om ons te bereiken. Meer info vindt u hier.

Openbaar vervoer

  • Ons kantoor in Antwerpen is met de volgende tramlijnen te bereiken:

Tram 10 en 11: halte Sint-Jacob
Tram 3, 5, 9 en 15: halte Meir
Tram 7: halte Keizerstraat
Voor de vertrek- en aankomsttijden bekijkt u best de routeplanner van De Lijn.

  • Ons kantoor in Sint-Niklaas ligt op een boogscheut van het station Sint-Niklaas op nauwelijks 300 meter

Kantoor Antwerpen

Adres

Markgravestraat 12 - 2000 Antwerpen
tel. 03 232 22 19
fax 03 233 64 42
e-mail: info.aw@voka.be

kantoor Antwerpen
kantoor Antwerpen

 

Kantoor Waasland 

Adres

Kleine Laan 28 - 9100 Sint-Niklaas
tel. 03 776 34 64
fax 03 777 74 34
e-mail info.waasland@voka.be

kantoor Sint-Niklaas
kantoor Sint-Niklaas

 

Kantoor Antwerpen

Contactpersonen

Luc Luwel
Luc Luwel
Gedelegeerd bestuurder
luc.luwel@voka.be
Ann Geerts
Ann Geerts
Manager Netwerkactiviteiten
ann.geerts@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caroline Heirwegh
Caroline Heirwegh
Senior account manager
caroline.heirwegh@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caroline Moens
Caroline Moens
Media-adviseur
caroline.moens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Caterina Janssens
Caterina Janssens
PLATO-coördinator
caterina.janssens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Catherine Aerts
Catherine Aerts
Expert groei & financiering
catherine.aerts@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Gsm: 0478 88 73 70
Charlotte Brouwers
Charlotte Brouwers
Businessclubcoördinator internationaal
charlotte.brouwers@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Dirk Bulteel
Dirk Bulteel
Directeur Belangenbehartiging
dirk.bulteel@voka.be
Tel: 03 776 34 64
Elien Van Baelen
Elien Van Baelen
Communicatiemedewerkster
elien.vanbaelen@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Eliene Van Aken
Eliene Van Aken
Adviseur mobiliteit & intermodaliteit
eliene.vanaken@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Els Van Dyck
Els Van Dyck
Commercieel assistente
els.vandyck@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Eric Van Imschoot
Eric Van Imschoot
Administratief Directeur
eric.vanimschoot@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Eva Luyten
Eva Luyten
Coördinator netwerkactiviteiten
eva.luyten@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Florence Verschueren
Florence Verschueren
PLATO-coördinator
florence.verschueren@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ina Veeckman
Ina Veeckman
Senior coördinator netwerkactiviteiten
ina.veeckman@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Inge De Feyter
Inge De Feyter
managementassistente
inge.defeyter@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ingrid Moens
Ingrid Moens
Personeelsbeleid - boekhoudster
ingrid.moens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Inneke Gielen
Inneke Gielen
Onthaal en telefoniste
inneke.gielen@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jan Haentjens
Jan Haentjens
Diensthoofd administratieve dienstverlening
jan.haentjens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jan Van Wesemael
Jan Van Wesemael
Senior Advisor Customs & Compliance
Jan.VanWesemael@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jelle Schepers
Jelle Schepers
Expert snelle groei
jelle.schepers@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Jill Suetens
Jill Suetens
Manager Internationaal Departement
jill.suetens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Julie Verreth
Julie Verreth
Assistente Belangenbehartiging en Lead Plants & Lead Companies
julie.verreth@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Karin De Winter
Karin De Winter
Algemeen secretariaat en exportformaliteiten
karin.dewinter@voka.be
Tel: 03 776 34 64
Karolien Debruyn
Karolien Debruyn
Verantwoordelijke vorming & opleiding
karolien.debruyn@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Katrijn De Lie
Katrijn De Lie
Communicatiemanager
katrijn.delie@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Kevin Van den Brande
Kevin Van den Brande
ICT-coördinator, data protection officer
kevin.vandenbrande@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Kris Vanherpe
Kris Vanherpe
Manager departement arbeidsmarkt & onderwijs
kris.vanherpe@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Luc Van Looveren
Luc Van Looveren
senior adviseur EUR-relations
luc.vanlooveren@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Marco Nagels
Marco Nagels
Commercieel manager
marco.nagels@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Melanie Nolens
Melanie Nolens
Coördinator Bryo – StartUp
melanie.nolens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Monique Willems
Monique Willems
medewerker internationaal departement
monique.willems@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Myriam Winderix
Myriam Winderix
Management Assistant
myriam.winderix@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nadia Dala
Nadia Dala
Consulente arbeidsmarkt
nadia.dala@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nadia Werkers
Nadia Werkers
Manager Industrie
nadia.werkers@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nathalie De Schepper
Nathalie De Schepper
startersadviseur Entrepreneurship Academy
nathalie.deschepper@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Nyota Mweze
Nyota Mweze
Welt-coördinator
nyota.mweze@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Olivier Kegels
Olivier Kegels
Startersadviseur Bryo - StandUp
olivier.kegels@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Pascale Bakker
Pascale Bakker
PLATO-coördinator
pascale.bakker@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Pieter Leuridan
Pieter Leuridan
Manager Routeplan 2020
pieter.leuridan@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Rita Debock
Rita Debock
Databasebeheerder
rita.debock@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Ronny Martens
Ronny Martens
polyvalent medewerker
ronny.martens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Sofie Coppens
Sofie Coppens
Adviseur milieu en duurzaamheid Alfaport
sofie.coppens@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Stephan Vanfraechem
Stephan Vanfraechem
Directeur Alfaport
stephan.vanfraechem@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Stéphanie Molders
Stéphanie Molders
Coördinator netwerkactiviteiten
stephanie.molders@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Steven Roeland
Steven Roeland
Mobiliteits- en bereikbaarheidsmanager
steven.roeland@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Sven De Vocht
Sven De Vocht
directeur dienstverlening
sven.devocht@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Tine Van Nuland
Tine Van Nuland
Mandataris Exportdocumenten
martine.vannuland@voka.be
Tel: 03 232 22 19
Vi Phan
Vi Phan
Mandataris exportdocumenten
vi.phan@voka.be
Tel: 03 232 22 19

News

  • voorzitterswissel2
    Nieuws 19.04.2018

    Welkom Jo!

    Jo De Backer, executive director Niko Group met zetels in Antwerpen én Sint-Niklaas, is de nieuwe voorzitter van Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland.
    Lees meer
  • campagnebeeld haven
    Nieuws 18.04.2018

    Imagocampagne toont haven als spannende en unieke werkomgeving

    Ook de private havenbedrijven voelen de krapte op de arbeidsmarkt.
    Lees meer
  • big data
    Nieuws 18.04.2018

    Hoe klaar is onze industrie voor Artificiële Intelligentie?

    Internationaal onderzoek wijst uit dat bedrijven 18 % van het R&D-budget zouden moeten investeren om de uitdagingen van industry 4.0 te kunnen aangaan.
    Lees meer
Meer nieuws over Antwerpen-Waasland

Activiteiten

  • Lab Instagram en Facebook: adverteren
    Opleiding 24.04.2018

    Lab Instagram en Facebook: adverteren

      Kent u de sociale mediakanalen maar bent u er nog niet uit hoe zij uw sales kunnen verbeteren?
    Lees meer en schrijf in
  • Jong Voka 24/4
    Netwerking 24.04.2018

    Jong Voka Antwerpen-Waasland: Hoe zie jij de mobiliteit van de toekomst?

    Hoe zie jij de mobiliteit van de toekomst?
    Lees meer en schrijf in
  • Groeiland
    Project 26.04.2018

    Groeiland 2018

    Ben je een bedrijf met groeiambities? Mis dan dit buitengewoon community event op 26 april niet!
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Antwerpen-Waasland