Als bedrijfsleider wil je zo weinig mogelijk belastingen betalen op het inkomen dat je uit jouw vennootschap haalt. Hoe doe je dat als de fiscus almaar strenger toekijkt?
Deze activiteit werd naar aanleiding van het coronavirus verplaatst naar een nieuwe datum. Deze was voorheen 26 maart 2020 en gaat door op 11 juni 2020 in de vorm van een online sessie.
We bespreken een relatief nieuwe bezoldigingstechniek voor bezoldigde bestuurders/zaakvoerders van Belgische vennootschappen (zowel operationele als managementvennootschappen). Deze techniek is gebaseerd op de gratis toekenning van aandelenopties van een bevek aan de zaakvoerder-bestuurder.
Programma
Tijdens deze korte voormiddagsessie tonen we jou:
- een overzicht van de mogelijke bezoldigingstechnieken voor zaakvoerder/bestuurders die ook aandeelhouder zijn van de eigen vennootschap
- de principes en context van de nieuwe bezoldigingstechniek
- een verduidelijkend praktijkvoorbeeld.
Spreker
Michelle Bovy is sinds 2009 CEO van de onafhankelijke bankmakelaar B-Sure. Ze is tegelijk gastdocente aan UHasselt over onderwerpen als vermogensbeheer.
In samenwerking met
