Skip to main content
Map

Voka Café Content te gast bij dmlights

Voka Café Content is de ideale manier om informeel andere ondernemers te ontmoeten en/of oude bekenden te (her)ontdekken. 9 regio’s, 9 cafés, 9 kansen om een bedrijf uit jouw regio te leren kennen. Op vrijdag 30 juni zijn we te gast bij dmlights in Heist-op-den-Berg

Te gast bij dmlights

Wat startte in de garage van oprichter Paul De Meutter groeide in 30 jaar uit tot een online one-stop-shop voor verlichting. Als specialist in alle elektrische materialen en benodigdheden beschikken ze binnenshuis over een uitgebreide bagage aan technische kennis en expertise inzake verlichting en elektriciteit.

In 2021 besloot dmlights om de winkel definitief te sluiten en over te stappen op 100% e-commerce. Benieuwd naar deze moedige stap en hoe zij de toekomst zien? Ontdek het op 30 juni!

Programma

16.00 u. Ontvangst
16.30 u. Welkomstwoord
16.45 u. Netwerkmoment
18.00 u. Einde Café
foto

Meer informatie

Fientje Moerman

Voka Lokaal Coördinator

Full bio of Fientje Moerman

Anouk Huysmans

Projectmedewerker events

Full bio of Anouk Huysmans

Adres

dmlights
Industriepark 13B Zone B
2220 Heist-op-den-Berg

Wanneer

Prijs

Gratis

Extra info

Het is op dit moment niet mogelijk om te registreren voor deze activiteit.

Voorwaarden

Lees hier onze voorwaarden.

Advertentie VanRoey- nov