In gesprek met de ambassadeur van Canada?
Ontdek Canada tijdens een informele lunch in beperkte kring.
Op donderdag 5 oktober 2023 organiseert Voka een lunchmeeting met de Canadese ambassadeur, Zijne Excellentie Alain Gendron.
De ambassadeur brengt een korte update over de economische situatie in Canada. Je krijgt de gelegenheid om jouw onderneming voor te stellen, specifieke cases met de ambassadeur te bespreken en te netwerken met andere ondernemers die interesse hebben in Canada.
Canada heeft een bloeiende economie en staat bekend om zijn natuurlijke hulpbronnen, waaronder olie, gas en mineralen, evenals zijn geavanceerde technologische sector en internationale handel. Het land is ook een belangrijke handelspartner van de Verenigde Staten, waardoor het een sleutelrol speelt in de Noord-Amerikaanse economie.
Programma
- Ontvangst met aperitief
- Verwelkoming door Voka
- Toelichting door H.E. de ambassadeur
- Q&A tijdens lunch
- Slot