Skip to main content
Map
Voka Netwerking

Lunch met de ambassadeur van Canada

Internationaal Ondernemen

In gesprek met de ambassadeur van Canada? 
Ontdek Canada tijdens een informele lunch in beperkte kring.
 

Op donderdag 5 oktober 2023 organiseert Voka een lunchmeeting met de Canadese ambassadeur, Zijne Excellentie Alain Gendron. 

De ambassadeur brengt een korte update over de economische situatie in Canada. Je krijgt de gelegenheid om jouw onderneming voor te stellen, specifieke cases met de ambassadeur te bespreken en te netwerken met andere ondernemers die interesse hebben in Canada.

Canada heeft een bloeiende economie en staat bekend om zijn natuurlijke hulpbronnen, waaronder olie, gas en mineralen, evenals zijn geavanceerde technologische sector en internationale handel. Het land is ook een belangrijke handelspartner van de Verenigde Staten, waardoor het een sleutelrol speelt in de Noord-Amerikaanse economie.

Programma

  • Ontvangst met aperitief 
  • Verwelkoming door Voka
  • Toelichting door H.E. de ambassadeur
  • Q&A tijdens lunch
  • Slot

Contactpersoon

Stefan Derluyn

Directeur regio Haven - Manager Internationaal Ondernemen & Innovatie - Chief Digital Officer

Adres

Voka Box
Lammerstraat 18
9000 Gent

Wanneer

Prijs

Exclusief voor Voka leden.

Deelnameprijs: 120 euro (excl. btw) per persoon

Nog geen lid?
Neem contact op met welkom@voka.be voor info over onze vele ledenvoordelen.

Voorwaarden

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Nacht van de Verbeelding 2023