Op 8 november staat er een nieuwe Jong Voka Breakfastclub op de agenda. Het thema van deze maand? Dit netwerkevent is er voor en door jonge ondernemers actief in de voedings- en drankensector.
Vijf start- en scale-ups binnen het thema Food & Drinks komen hun verhaal pitchen en staan te popelen om jouw feedback als ondernemer uit de voedings- en drankensector te ontvangen. Hiervoor krijgen ze 5 minuten en 5 slides. Wil je er graag bij zijn? Zet jouw wekker dan extra vroeg!
Kom netwerken en luister naar de ondernemersverhalen van jonge founders in Food & Drinks
Wij verwelkomen je graag in onze Voka Box in Gent voor dit ontbijt vol inspiratie en netwerkmogelijkheden. Wandel terug buiten met een hoop ideeën, interessante contacten en feedback.
Wat staat er op het menu?
Vijf start- en scale-ups binnen het thema Food & Drinks brengen een veelbelovende pitch.
Gratis mits inschrijving
Voor 'jonge' ondernemers met interesse/ actief in de voedings- en drankensector.
Wanneer?
Woensdag 8 november 2023
Van 8.00 tot 10.00 uur
Zelf pitchen?
Ben je een jonge ondernemer en pitch je jezelf en je onderneming graag voor de Oost-Vlaamse start- en scale-up scene? Stuur ons dan zeker een berichtje!
