Skip to main content
Map

Galerij der Prominenten (GRATIS)

Geen festival maakt wereldwijd zoveel furore als Tomorrowland, het succesvolle concept van Michiel en Manu Beers. Twee namen die niet kunnen ontbreken in onze Galerij der Prominenten.

Elke zomer zet Tomorrowland onze Antwerpse regio wereldwijd op de kaart. Met 200.000 bezoekers per weekend kroont het festival zich tot één van de grootste ter wereld. De oprichters van dit succesverhaal zijn de broers Michiel en Manu Beers.

Meestal mijden deze straffe ondernemers de spotlights, maar voor deze gelegenheid maken ze graag een uitzondering. Op 15 november onthullen ze hun gouden
plaat aan onze wall of fame. Twee voor de prijs van één, naast 37 andere namen in onze Galerij der Prominenten.

Benieuwd naar dit opmerkelijke duo? Schrijf snel in!

Programma

18.30 uur
Ontvangstreceptie

19.00 uur
Verwelkoming en laudatio door Andreas Pfeffer, voorzitter Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland

19.15 uur
Dankwoord en onthulling ereplaat door Michiel en Manu Beers, oprichters van Tomorrowland

Aansluitend bieden we je graag een netwerkreceptie aan.

Galerij der Prominenten?

De Galerij der Prominenten telt sinds de oprichting in 1990 al 37 namen. Personaliteiten die op cultureel, economisch, sociaal of maatschappelijk vlak een opmerkelijke bijdrage leverden aan de uitstraling en de bekendheid van onze regio.

Contactpersonen

Eva Luyten

adviseur events & netwerkactiviteiten

Sam Vanderleen

Coördinator events en netwerkevenementen

Adres

Zetel Antwerpen
Markgravestraat 12
2000 Antwerpen

Wanneer

Prijs

Inschrijven is gratis, maar verplicht en exclusief toegankelijk voor leden.

Gezien de beperkte capaciteit kan maximum één persoon per bedrijf deelnemen.

Voorwaarden

Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland biedt dit event gratis aan. Indien je na eerdere aanmelding toch niet kan deelnemen, vragen wij ons uiterlijk de dag voor het evenement te verwittigen via mail naar pr.aw@voka.be. Verwittig je niet of laattijdig? Dan zien wij ons jammer genoeg genoodzaakt om een forfait aan te rekenen van 75 euro (excl. btw) per persoon voor de gemaakte kosten en organisatie.

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Hulp nodig?

AW_Digitalisering
AW_Welt Whitepaper Inclusieve leidinggevende
AW_Welt_6stappenplan
AW_ad whitevideo tech@venture