Er zijn 233 inschrijvingen geregistreerd
De onderstaande lijst toont alle verwerkte inschrijvingen, waarvan de deelnemers gekozen hebben in de publieke deelnemerslijst terecht te komen.Onderneming | Deelnemer |
---|---|
Chevron Phillips Chemicals Int. |
Filip Ackermans
|
Intertrans NV |
Mike Allaert
|
Portmade NV |
Dimitri Annys
|
BDP International |
Ronald Baes
|
ADPO |
Claudio Bizzi
|
ASV |
Hilde Bruggeman
|
Sealiner |
Carine Daniels
|
PSA Antwerpen |
Isabelle De Clercq
|
Deloitte Belastingsconsulenten |
Daan De Vlieger
|
Flows |
Melanie De Vrieze
|
Becton Dickinson Distribution Center |
Annick De Vuyst
|
Ja |
Geert De Wilde
|
Petersime |
Mieke Debaveye
|
BELFRUCO (SEA-invest groep) |
Laurent Depondt
|
Kuehne Nagel NV |
Kim Depuydt
|
Liquids Customs Services (SEA-invest group) |
Serge Dewolf
|
P Diaz Gavier advocaat |
Patricio Diaz Gavier
|
Nova Natie |
Jonas Dieu
|
Fresh Connection |
Debbie Driesens
|
André Faict |
André Faict
|
Avnet Europe |
Bruno Fransman
|
Intris |
Johan Geerts
|
Hargo Logistics |
Tom Giedts
|
Forward Belgium |
Caroline Gubbi
|
ALS Customs |
Soraia Hashemi
|
Atlas Copco Airpower |
Paul Hermans
|
HBSV-Advocaten |
Paul Hoogmartens
|
Stream Software |
Sam Jespers
|
Manuchar |
Mieke Laethem
|
Custom(S) Made Clearance |
Bert Lenaerts
|
Dole Europe Import BV |
Danny Lippens
|
Fiege Forwarding Belgium |
Bart Loos
|
Maersk Line Belgium NV |
Nathalie Luyckx
|
DP World Antwerp |
Geert Maes
|
Stream Software |
Koen Meyskens
|
Independent Container Line (ICL) |
Hendrik Moerkerke
|
Kuehne+Nagel |
Dirk Moons
|
Nippon Shokubai Europe |
Anne Nonneman
|
MPET |
Dirk Oellibrandt
|
H.Essers |
Edwin Ooms
|
Magazijnen Hendrickx |
Pascale Ooms
|
Herfurth Logistics |
Kathleen Pattyn
|
Exsan NV |
Theo Peeters
|
Herfurth Group |
Johan Peeters
|
Hargo Logistics |
Christopher Pelgrims
|
Ziegler nv |
Dirk Pottilius
|
Organi |
Kristof Poulain
|
INTERFREIGHT ANTWERP |
Anke Praet
|
Van Doosselaere Advocaten |
Geert Preckler
|
IPSEN LOGISTICS BV |
Johan Proost
|
C. Steinweg Belgium |
Stijn Raedts
|
Bleckmann |
Sara Ramos
|
Voka - Kamer van Koophandel West-Vlaanderen |
Daphne Renier
|
Atlas Copco Airpower NV |
Eddy Rochtus
|
Remant Customs |
Dietwin Rossaert
|
Marcon & Rubens Advocaten - Patrick Rubens |
Patrick Rubens
|
Umicore |
Regina Ryckewaert
|
BDO Services |
Luc Sambre
|
MPET |
Stijn Schuerwegh
|
Hargo Logistics |
Peter Smolders
|
ARTES Advocaten |
Nele Somers
|
I-Trade Consult BV |
Jim Styleman
|
ITC Rubis Terminal Antwerp nv |
Michiel Suy
|
Portmade NV |
Dimitri Sérafimoff
|
R.A.N.K. |
Raf Tassent
|
Philip Morris Benelux |
Ellen Thewissen
|
ICO |
Raymond Troch
|
MSC Belgium |
Kim Van De Perre
|
Havenbedrijf Antwerpen |
Tineke Van De Voorde
|
Voka - Kamer van Koophandel Antwerpen-Waasland |
Luc Van Looveren
|
Seabridge |
Nadine Van Rompay
|
Expeditors International NV |
Marc Van Santvoort
|
ON TIME Logistics |
Jean-Claude Van den Berghe
|
SAS Institute |
Peter Vandenbussche
|
Portilog |
Anja Vanderheyden
|
Douaneagentschap Vandevyver |
Philippe Vandevyver
|
TCA - Transport Combiné Athus |
Koen Vanspringel
|
BDO Brussel (Airport) |
Sophie Verberckmoes
|
Colruyt Group Services |
Wim Verghote
|
North Sea Aviation Center |
Erik Vermeersch
|
Fast Customs NV |
Michel Verresen
|
ON TIME Logistics |
Mike Verstrepen
|
Eval Europe nv |
Kathleen Wauters
|
Modulyss NV |
Kristof Weyn
|
DP World Antwerp |
Yves Willaert
|
Organi |
Sofie Withaeckx
|
Remant Customs |
Karen Wittock
|
TOTAL Belgium |
Marc Wouters
|
ASV |
Eddy Wouters
|
Evonik Antwerpen |
Jessy van Aert
|
De Rijke NV |
Natalie van den Eijnden
|