Voka brengt als grensoverschrijdende organisatie Oost-Vlaamse bedrijven samen uit de brede keten van voeding & dranken om op een respectvolle en open manier te streven naar vernieuwing en innovatie.
De Food & Beverage Community
In deze onvoorspelbare en uitdagende tijden, waar vaak dezelfde uitdagingen naar de voorgrond treden, is een netwerk waar je kan beroep doen op kennis- en ervaring van gelijkgestemden een grote meerwaarde. Heel wat (sector)organisaties verdedigen de belangen van een stuk van deze complexe keten. Ook netwerkevenementen zijn meestal gereserveerd voor een stukje van de markt, terwijl alle spelers elkaar nodig hebben. Vandaar dat Voka als sectoroverschrijdende organisatie alle food & beveragebedrijven samen wil brengen in één community.
Voor wie is deze community?
De Food & Beverage Community staat open voor alle spelers in de keten van voeding & dranken: telers, bewerkers, producenten, logistieke partners, retail, distribiteurs, maar evengoed investeerders of start-ups die de keten naar een hoger (digitaal) niveau willen tillen.
Belangrijk: van elk bedrijf kunnen zich maximaal 2 personen inschrijven.
Praktisch
- Je schrijft je meteen in voor het volledige kalenderjaar, waarvoor de totale kostprijs 550 euro excl. btw bedraagt pp.
- Maximaal 2 deelnemers per bedrijf (zaakvoerders en/of beslissingsnemers)
- Het deelnemende bedrijf is een actief in de Food & Beverage keten als teler, bewerker, producent, logistieke partner, retail, distribiteur, maar evengoed investeerder of start-up
- Exclusief voor Voka-leden uit Oost-Vlaanderen
- Het jaarprogramma bestaat uit 4 fysieke events

Locatie: nog te bepalen
Datum: 9 mei 2023
Timing: 18u - 21u30
- Locatie: online
- Datum: 19 juni 2023
- Timing: 12u - 13u
- Locatie: nog te bepalen
- Datum: 20 september 2023
- Timing: 18u - 21u30
Locatie: online
Datum: 10 oktober 2023
Timing: 12u -13u
- Datum: 16 november 2023
- Timing: 18u - 21u30
- Datum: 8 februari 2024
- Timing: 18u - 21u30