Skip to main content
Map

Communiceren over duurzaamheid: van strategie tot actie

Hoe communiceer je over duurzaamheid op een oprechte, transparante en impactvolle manier? Naast het bouwen aan de communicatie van jouw duurzame visie, is het ook belangrijk om van storytelling naar storydoing te gaan. 

In deze opleiding leer je je bedrijfsvisie gestructureerd omzetten naar een duurzaamheidsverhaal. De structuur geeft je een kader om passende communicatieacties op te zetten die de missie en visie en het verhaal rond duurzaamheid versterken en activeren. Zo laat je duurzaamheid in de breedste zin van het woord bijdragen aan de groei en het merkimago van jouw bedrijf.

Programma

Sessie 1: voormiddag 
Het bouwen aan de communicatie van jouw duurzame visie 

  • Inspiratie aan de hand van cases
  • Het belang van een transparante keten - samenwerking met gelijkgestemde partners (B2B en B2C)
  • Methodiek: het bepalen van een communicatie framework rond jouw duurzame visie die aansluiten op jouw eigen bedrijfs(/merk)waarde 

Sessie 2 namiddag
Van storytelling tot storydoing

  • Activeren en verspreiden van jouw duurzame visie: Inspiratie aan de hand van cases
  • Mapping relevante stakeholders 
  • Actieplan: koppelen aan acties, samenwerking en relevant netwerk
Doelgroep

Marketing- en communicatieprofielen, zaakvoerders

Inzicht in de visie met betrekking tot duurzaamheid van jouw merk of bedrijf.

Docent

Katherina Kitsinis, Associate Partner bij MARNIX and ALLY

Erkenningsnummer KMO-portefeuille:

DV.O105507

Aantal opleidingsuren: 7 uren

Thema: duurzaamheid

Bespaar een aanzienlijk deel op de prijs van de opleidingskost. Opgelet: Bedrijf inschrijving = bedrijf factuur = bedrijf aanvraag KMO-portefeuille. Aanvraag dient te gebeuren ten laatste 14 kalenderdagen na aanvang van de opleiding. Voor specifieke voorwaarden zie www.kmo-portefeuille.be.

 KMO-portefeuille   Mensura    Proximus

Vind alle opleidingen via www.voka.be/opleidingen-limburg

Contactpersoon

Kenneth Stulens

Adviseur Duurzaam Ondernemen

Adres

Voka - Kamer van Koophandel Limburg
Gouverneur Roppesingel 51
3500 Hasselt

Wanneer

Prijs

Voka leden:
€480,00 ex. BTW

Niet-leden:
€720,00 ex. BTW

Extra info

Het is op dit moment niet mogelijk om te registreren voor deze activiteit.

Voorwaarden

100% van de deelname is verschuldigd als de annulering op minder dan 14 kalenderdagen voor de activiteit plaatsvindt. De annulering moet schriftelijk gebeuren (per e-mail). Een vervanger mag steeds jouw plaats innemen.

Om privacyredenen geven we mee dat op dit event mogelijk beeldmateriaal wordt gecreëerd - in vorm van foto en/of film - dat nadien via Voka-mediakanalen kan worden gebruikt.

Hulp nodig?