
FIRST® LEGO® League introduceert wetenschap, technologie, engineering en wiskunde (STEM) bij kinderen van 4 tot 15 jaar door middel van leerzame en spannende handson-leermethoden. FIRST LEGO League deelnemers verwerven echte problemenoplossende ervaringen via een begeleid en wereldwijd robotica-traject, waarbij studenten en leerkrachten samen een betere toekomst bouwen.
In FIRST LEGO League gaan jongeren aan de slag met hands-on STEM-ervaringen waardoor ze zelfvertrouwen opbouwen, hun kennis vergroten en gewoonten aanleren om kennis op te bouwen. De drie onderdelen van FIRST LEGO League inspireren jongeren om te experimenteren en hun vaardigheden in kritisch denken, coderen en ontwerpen te verbeteren via hands-on STEM-leren en robotica.
FIRST LEGO League Discover is een speels introductieprogramma voor STEM voor teams van kinderen van 4 tot 6 jaar, dat hun natuurlijke nieuwsgierigheid aanwakkert en hun leergewoonten opbouwt. Aan het einde van het programma zijn kinderen zelfverzekerder, klaar om toekomstige uitdagingen aan te gaan en ontdekken ze het plezier van leren. Elk jaar wordt een nieuwe en spannende uitdaging voorgesteld, en elk team van vier kinderen begint hun verkenning van dit thema uit de echte wereld met een exclusief LEGO Education Discovery Set. Met deze set als uitgangspunt bouwen ze een oplossing voor de uitdaging met LEGO® DUPLO® elementen. Teams delen hun reis, ideeën, modellen en STEM-vaardigheden tijdens een feestelijk event. Teams werken volgens de FIRST® Core Values, waarbij ontdekking en teamwork worden gevierd, en dat alles terwijl ze plezier hebben! Discover is niet beschikbaar als individuele teamoptie en is ontworpen voor klassen of programma's die 8 of meer kinderen bedienen.
-
Meer informatie volgt snel
Elk schooljaar in augustus publiceert FIRST LEGO League Explore een nieuwe uitdaging voor teams dat zich richt op een wetenschappelijk thema. Teams gaan op een ontdekkingsreis om zoveel mogelijk te leren over het thema, waarna ze hun bevindingen presenteren in de vorm van een teamposter en een LEGO-model dat beweegt. Een team bestaat uit 2 tot 6 teamleden van 6 tot 10 jaar. Een coach mag meerdere teams coachen. Elk team moet minstens 2 volwassen coaches hebben. Explore is beschikbaar als individuele team of Class Pack.
-
Meer informatie volgt snel
Elk Challenge-seizoen bestaat drie onderdelen: bouw en programmeer een robot, bedenk een innovatieproject en de FIRST Core Values. Een team bestaat uit 2 tot 10 teamleden van 9 tot 15 jaar. Een coach mag meerdere teams coachen. Elke ploeg moet minstens 2 volwassen coaches hebben. Challenge is beschikbaar als individuele team of Class Pack.
Class Pack is een niet-competitieve implementatieoptie voor klassen of na-schoolse programma's en biedt leerkrachten flexibele, hoogwaardige STEM-leerervaringen voor studenten.