Skip to main content
Map
  • Nieuws
  • Voka Health Community start met een extranet voor haar leden

Voka Health Community start met een extranet voor haar leden

  • 22/04/2022

We gaan deze week van start met het extranet van Voka Health Community om jullie, onze leden nog beter te kunnen informeren en te betrekken bij onze werking. 

Concreet willen we onze leden dan beter betrekken bij bv. de opmaak van lobby – punten (o.a. Vlaams Raad WVG, SERV, Agentschap Opgroeien, VASGAZ,…) of de mogelijkheid hebben om jullie noden en uitdagingen te capteren.
Daarenboven wensen we zo jullie expertise en knowhow te optimaliseren, waarbij we iedereen binnen een ledenorganisatie willen betrekken en informeren;  we ook sneller feedback kunnen vragen binnen ons ecosysteem, we kunnen ondersteunen bij het opzetten van projecten, …

Eens aangemeld, kunnen jullie dit extranet gaan ontdekken. Dan zullen jullie ontdekken dat er enerzijds een algemene pagina met meerdere documenten, rapporten, publicaties,… van Voka Health Community is. Deze algemene pagina is toegankelijk voor alle medewerkers van onze leden. Anderzijds vinden jullie er ook meerdere werkgroepen, adviesvragen, kalender,…  
Wens je zelf bij een specifieke werkgroep aan te sluiten of aangesproken te worden inzake adviesvragen? Gelieve dan een mailtje te sturen naar ann.dhollander@voka.be en door te geven aan welke werkgroep je wenst deel te nemen of voor welke adviesvragen we jou mogen benaderen. Je merkt dat deze aanmelding gelukt is omdat je opnieuw hierover een specifieke mail zal ontvangen.

Aarzel zeker ook niet om dit te delen met de collega’s? Lid van onze Voka Health Community ben je met de hele organisatie en dus kunnen alle medewerkers hier gebruik van maken. Zo zullen we o.a. nog meer kunnen inspelen op verschillende opportuniteiten! Denk dan bv. aan projecten, partnerschappen, 1 op 1 vragen,… 

Je zal dus in de loop van volgende week een mailtje ontvangen van Ann D’hollander met de vraag om Voka HC te volgen.

Contactpersoon

Ann D'hollander

Assistente Health Community

AW_Welt_6stappenplan
Proximus
Advertentie VanRoey- nov
imu - vzw - ovam
AW_Welt Whitepaper Inclusieve leidinggevende
AW_Digitalisering