Skip to main content

Voka Goes Digital!

  • 05/06/2020

Tijdens de afgelopen maanden is onze Voka – Kamer Mechelen-Kempen op volle toeren blijven draaien. En daar zijn we uitermate fier op!  

Dankzij ons team belangenbehartiging werden méér dan 1500 bedrijven geholpen via onze Corona-hotline. Daarnaast zorgde ons team ledenrelaties dan weer voor méér dan 1000 uitgaande calls naar onze leden om na te vragen hoe het hen ging en hoe we hen verder konden helpen. Het aanbod van onze  Kameracademie werd dan weer volledig  via de digitale weg tot bij onze leden gebracht en is ondertussen uitgegroeid naar een hybride vorm die ook in de Summerschools tijdens de zomermaanden blijft doordenderen. Ook de teams diensten, Internationaal Ondernemen en communities hebben van de afgelopen maanden gebruik gemaakt om nieuwe producten te lanceren: zo zagen o.a. Mastermind en de International Reboot Room het levenslicht. Voeg daar nog de vernieuwende digitale events en de verbluffende digitale communicatie (in woord én vooral in beeld) aan toe met bij dit alles de toegewijde ondersteuning van ons back-office team…en jullie begrijpen dat ‘trots op het ganse team Mechelen-Kempen’ momenteel méér dan op zijn plaats is! 

Ontdek onze vacatures!
De nieuwe Kia EV6 nu bij Kia Vermant
Logo Mensura
Proximus
SD  Worx