Voka - Kamer van Koophandel Mechelen

 

LiggingVokaMechelen  Ligging: O.L.Vrouwestraat 85, 2800 Mechelen 

  Download wegbeschrijving

  Openingsuren:

  Exportloket (certificaten en ATA-carnets):  09.00 tot 12.00 u. en 13.30 tot 16.00 u.

  Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

  Telefonisch:  09.00 tot 17.00 u.

  

Opgelet: onze kantoren zijn op vrijdag 21 juli gesloten wegens de Nationale Feestdag.

 

Kantoor Mechelen

Adres

Onze Lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
T. 015 45 10 20
mechelen@voka.be

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Alexandra Lamers
Alexandra Lamers
Projectcoördinator internationaal & duurzaam ondernemen
alexandra.lamers@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • glasvezelvokafe
    Nieuws 14.08.2017

    Vokafé bij Vink tapt glasvezel

    Voor het eerste Vokafé van dit najaar, op vrijdag 15 september bij de Heistse firma Vink, tapt het Lokale Ondernemersnetwerk Zuiderkempen letterlijk glasvezel.
    Lees meer
  • antilopedebie
    Nieuws 14.08.2017

    Ondernemingsnieuws uit jouw buurt

    Antilope en De Bie Printing samen in nieuwe groep Sinds 1 juli vormen Antilope Printing uit Lier en de groep De Bie Printing uit Duffel één nieuwe grafische groep.
    Lees meer
  • stagesofiejoosen
    Nieuws 14.08.2017

    Zomerstages Voka: Sofie Joosen bezoekt Pfizer

    Voor het derde jaar op rij heeft Vlaams parlementslid Sofie Joosen uit Duffel deelgenomen aan de zomerstages van Voka. Eind juli liep ze een dagje mee bij Pfizer in Puurs. 
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen

Activiteiten

  • platomaanrock
    Netwerking 25.08.2017

    Plato Summer Drink@Maanrock

    Als Plato-deelnemer, -peter of -meter krijg je de unieke kans om een kijkje te nemen achter de schermen van éen van de grootste evenementen in Mechelen: Maanrock!
    Lees meer en schrijf in
  • maanrock17
    Netwerking 25.08.2017

    VokaAfterwork@Maanrock 2017

    Wil je een exclusief kader om jouw personeel of relaties uit te nodigen? Reserveer dan een plaatsje op het Feestdeck van Maanrock op de IJzerenleen.
    Lees meer en schrijf in
  • socialmedia
    Opleiding 05.09.2017

    Atelier: klanten en medewerkers werven met sociale media - van dummie tot expert

    Met meer dan 6 miljoen leden in België kan je via Facebook, door de unieke combinatie van specifieke targetingtools en innovatieve advertentiemogelijkheden, gericht doelgroepen bereiken en campagnes o
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen