Voka - Kamer van Koophandel Mechelen

 

LiggingVokaMechelen  Ligging: O.L.Vrouwestraat 85, 2800 Mechelen 

  Download wegbeschrijving

  Openingsuren:

  Exportloket (certificaten en ATA-carnets):  09.00 tot 12.00 u. en 13.30 tot 16.00 u.

  Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

  Telefonisch:  09.00 tot 17.00 u.

  

 

Kantoor Mechelen

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • opencoffee
    Nieuws 19.10.2017

    Smullen en netwerken geblazen op Open Coffee@Voka Mechelen

    De tweede editie van Open Coffee@Voka Mechelen: dat wilden meer dan honderd ondernemers en zelfstandigen niet missen. 
    Lees meer
  • stamands
    Nieuws 12.10.2017

    Sint-Amands informeert lokale ondernemers

    Een twintigtal lokale ondernemers heeft tijdens Voka@Sint-Amands van het gemeentebestuur van deze Scheldegemeente toelichting gekregen over het gevoerde economische beleid in hun gemeente.
    Lees meer
  • vijfenvijftigplus
    Nieuws 09.10.2017

    Netwerkevent zet in op arbeid voor 55-plussers

    Je bent op zoek naar personeel? Je voelt de krapte op de arbeidsmarkt? Je krijgt je vacatures niet ingevuld? Haal 55-plussers aan boord!
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen

Activiteiten

  • Bordenbouw montage
    Infosessie 24.10.2017

    Op bezoek bij familiebedrijf ECS in Mechelen

    Kijk binnen bij ECS, een Mechels familiebedrijf gespecialiseerd in het bouwen en installeren van elektrische borden en industriële bekabelingswerken.
    Lees meer en schrijf in
  • KvK opleiding
    Opleiding 06.11.2017

    Lab: Groeien door overname

    Een onderneming die wil groeien heeft twee keuzes: Organische groei of groeien door overname van een ander bedrijf.
    Lees meer en schrijf in
  • duurzaamondernemen_lerendnetwerk
    Opleiding 06.11.2017

    Lerend netwerk: doe winst met duurzaam ondernemen

    Ben je op zoek naar de meerwaarde van duurzaam ondernemen?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen