Voka - Kamer van Koophandel Mechelen

 

LiggingVokaMechelen  Ligging: O.L.Vrouwestraat 85, 2800 Mechelen 

  Download wegbeschrijving

  Openingsuren:

  Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

  Telefonisch:  09.00 tot 17.00 u.

  Certificaten en ATA-carnets:  09.00 tot 12.00 u. en 13.30 tot 16.00 u.

  

Opgelet: onze kantoren zijn op vrijdag 23 juni uitzonderlijk de ganse dag gesloten.

 

Kantoor Mechelen

Adres

Onze Lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
T. 015 45 10 20
mechelen@voka.be

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Alexandra Lamers
Alexandra Lamers
Projectcoördinator internationaal & duurzaam ondernemen
alexandra.lamers@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • vokanijlen
    Nieuws 27.06.2017

    Ruim honderd ondernemers op afspraak voor Voka@Nijlen

    Liefst 110 ondernemers uit Nijlen verzamelden vorige donderdag in het vernieuwde gemeentehuis voor Voka@Nijlen.
    Lees meer
  • werfinfo
    Nieuws 27.06.2017

    Werken Lierbaan van start in augustus

    Na de bouwvakantie start een aannemer in opdracht van Aquafin en de gemeente Putte met rioleringswerken en een heraanleg van de Lierbaan in Putte, tot de grens met Koningshooikt.
    Lees meer
  • werfinfo
    Nieuws 27.06.2017

    Omleidingen door werken Walem en Willebroek

    De volgende dagen moet verkeer in omgeving Mechelen rekening houden met mogelijke verkeershinder door twee tijdelijke werven van het Agentschap Wegen en Verkeer.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen

Activiteiten

  • Thumbs up in the colours of France
    Infosessie 05.07.2017

    Strengere maatregelen voor buitenlandse werknemers in Frankrijk

    Sinds geruime tijd dienen buitenlandse, dus ook Belgische werkgevers, aan de Franse arbeidsinspectie kenbaar te maken wanneer en onder welke voorwaarden zij buitenlandse werknemers op het Franse grond
    Lees meer en schrijf in
  • platomaanrock
    Netwerking 25.08.2017

    Plato Summer Drink@Maanrock

    Als Plato-deelnemer, -peter of -meter krijg je de unieke kans om een kijkje te nemen achter de schermen van éen van de grootste evenementen in Mechelen: Maanrock!
    Lees meer en schrijf in
  • maanrock17
    Netwerking 25.08.2017

    VokaAfterwork@Maanrock 2017

    Wil je een exclusief kader om jouw personeel of relaties uit te nodigen? Reserveer dan een plaatsje op het Feestdeck van Maanrock op de IJzerenleen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen