Voka - Kamer van Koophandel Mechelen

 

LiggingVokaMechelen  Ligging: O.L.Vrouwestraat 85, 2800 Mechelen 

  Download wegbeschrijving

  Openingsuren:

  Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

  Telefonisch:  09.00 tot 17.00 u.

  Certificaten en ATA-carnets:  09.00 tot 12.00 u. en 13.30 tot 16.00 u.

 

 

Kantoor Mechelen

Adres

Onze Lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
T. 015 45 10 20
mechelen@voka.be

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Alexandra Lamers
Alexandra Lamers
Projectcoördinator internationaal & duurzaam ondernemen
alexandra.lamers@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • Nieuws 18.05.2017

    Ook meer dan negentig hectare Antwerpse industriegrond bedreigd

    In  de provincie Antwerpen wordt  95 hectaren kostbare industriegrond plots bestempeld als ‘waardevol bos’.
    Lees meer
  • kartingcup
    Nieuws 18.05.2017

    Veertig bedrijventeams strijden om tweede Voka Karting Cup

    Bedrijven kansen bieden om elkaar beter te leren: dat is een van de opdrachten van Voka – Kamer van Koophandel Mechelen.
    Lees meer
  • pallietertunnel
    Nieuws 16.05.2017

    Pallietertunnel dicht voor rampoefening op do 18/5

    Om de bestaande noodprocedures te kunnen inoefenen, houdt de stad Lier in samenwerking met onder andere de Hulpverleningszones Rivierenland en Rand, het Heilig Hartziekenhuis en de lokale politie
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen

Activiteiten

  • sociale media
    Infosessie 31.05.2017

    Inspiratie- & infosessie: zorg voor impact met sociale media

    Impact op uw stakeholders krijgen, is vaak een zaak van communicatie. Sociale media spelen hierin een belangrijke rol. Maar wat is het rendement van daarin te investeren?
    Lees meer en schrijf in
  • Infosessie 31.05.2017

    Inspiratie- & infosessie: Boekvoorstelling 'wendbaar leiderschap'

    In start-ups voel je vaak een enorme dynamiek. Zij spelen voortdurend in op veranderingen die zich voordoen.
    Lees meer en schrijf in
  • Familie: oudere versus jongere generatie
    Infosessie 31.05.2017

    Inspiratie- & infosessie: ontdek hoe u uw bedrijf succesvol kan overdragen binnen de familie

    Familiebedrijven zijn de motor van de Vlaamse economie. Ontdek hoe u de overdracht bespreekbaar kan maken en succesvol kan plannen.
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen