Voka - Kamer van Koophandel Mechelen

 

LiggingVokaMechelen  Ligging: O.L.Vrouwestraat 85, 2800 Mechelen 

  Download wegbeschrijving

  Openingsuren:

  Kantoren:  09.00 tot 17.00 u.

  Telefonisch:  09.00 tot 17.00 u.

  Certificaten en ATA-carnets:  09.00 tot 12.00 u. en 13.30 tot 16.00 u.

 

 

Kantoor Mechelen

Adres

Onze Lieve Vrouwestraat 85
2800 Mechelen
T. 015 45 10 20
mechelen@voka.be

Contactpersonen

Roel Dockx
Roel Dockx
Algemeen directeur
roel.dockx@voka.be
Francine Bellens
Francine Bellens
Medewerker projecten & diensten
francine.bellens@voka.be
Katleen Crauwels
Katleen Crauwels
Assistente administratie
katleen.crauwels@voka.be
Alain De Cuyper
Alain De Cuyper
Projectcoördinator PLATO
alain.de.cuyper@voka.be
Anissa Fadis
Anissa Fadis
Onthaal & administratie
anissa.fadis@voka.be
Myriam Heeremans
Myriam Heeremans
Manager projecten & diensten
myriam.heeremans@voka.be
Kim Kerkhofs
Kim Kerkhofs
Management assistent
kim.kerkhofs@voka.be
Alexandra Lamers
Alexandra Lamers
Projectcoördinator internationaal & duurzaam ondernemen
alexandra.lamers@voka.be
Bart Permentier
Bart Permentier
Verantwoordelijke exportloket
bart.permentier@voka.be
Liesbet Slaets
Liesbet Slaets
Accountmanager
liesbet.slaets@voka.be
Petra Van Bouwelen
Petra Van Bouwelen
Manager internationaal ondernemen & sales
petra.van.bouwelen@voka.be
Karen Van Cauwenbergh
Karen Van Cauwenbergh
Marketing & communications officer
karen.van.cauwenbergh@voka.be
Jan Van de Poel
Jan Van de Poel
Verantwoordelijke communicatie & pers
jan.van.de.poel@voka.be
Peter Van Doninck
Peter Van Doninck
Directie-attaché
peter.van.doninck@voka.be
Stefan Van Ouytsel
Stefan Van Ouytsel
Projectadviseur starten, innovatie & familiebedrijven
stefan.vanouytsel@voka.be
Marja Van Peer
Marja Van Peer
Financieel verantwoordelijke
marja.van.peer@voka.be
Vicky Van Wesemael
Vicky Van Wesemael
Projectcoördinator WELT
vicky.vanwesemael@voka.be
Ann Veeckmans
Ann Veeckmans
Accountmanager
ann.veeckmans@voka.be

News

  • Nieuws 23.03.2017

    Bijna driehonderd ondernemers op afspraak voor Exclusive@Voka

    Met een toespraak van algemeen directeur Roel Dockx van Voka - KvK Mechelen, een keynote speech van innovatieve ondernemer Yves Van Ingelgem (Zensor) en een panelgesprek met Bart Van Looy (KU Leu
    Lees meer
  • BelotaIndia
    Nieuws 21.03.2017

    Ondernemingsnieuws uit uw buurt

    BelOrta promoot Belgische appels in India BelOrta blijft zeer actief op de Indiase markt.
    Lees meer
  • Spring17
    Nieuws 21.03.2017

    Bijschaven met vier leerrijke ateliers

    Cybercrime, het Europees eenheidsoctrooi of 3D-printing: het zijn maar enkele van de onderwerpen die aan bod zijn gekomen tijdens Spring! bij BelOrta.
    Lees meer
Meer nieuws over Mechelen

Activiteiten

  • Lerend netwerk direct leidinggevenden
    Opleiding 20.04.2017

    Lerend netwerk: Versterk je leidinggevende competenties!

    Leidinggeven op de werkvloer is niet meer of niet minder dan een kunst. Een kunst die je voor een groot deel kan leren! Voka - KvK Mechelen helpt jou op weg!
    Lees meer en schrijf in
  • Opleiding 21.04.2017

    Atelier Raad van Advies

    Wilt u soms ook de mening van een expert kunnen inroepen als u (strategische) beslissingen neemt? Het kan met een raad van advies! Iets voor? Ontdek het!
    Lees meer en schrijf in
  • Opleiding 21.04.2017

    Atelier: cash flow is king, the best practices

    Kasstroomanalyse, het is dé basis voor een goed oordeel over een project of bedrijf. Ontdek hoe u de kasstroom van uw organisatie positief kunt beïnvloeden!
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Mechelen