Alfaport-Voka

22/05/2017

Alfaport-Voka is het platform van en voor ondernemingen en beroepsverenigingen uit de Antwerpse haven binnen Voka – Kamer van Koophandel Antwerpen–Waasland. Alfaport-Voka streeft naar een toegankelijke, faciliterende, kostcompetitieve en duurzame Antwerpse haven met het oog op een duurzame verankering van tewerkstelling en toegevoegde waarde in de haven.

CENTRALE ACTIEDOMEINEN

 

RECENT NIEUWS

ORGANISATIE

Contactpersonen

Stephan Vanfraechem - Directeur Alfaport-Voka - stephan.vanfraechem@voka.be

Myriam Winderix - Management Assistant - myriam.winderix@voka.be

Sofie Coppens - Adviseur milieu & duurzaamheid - sofie.coppens@voka.be

Sarah Hanegraef - Adviseur talent & communicatie - sarah.hanegraef@voka.be

Eliene Van Aken - Adviseur mobiliteit & intermodaliteit - eliene.vanaken@voka.be

Jan Van Wesemael - Senior advisor customs & compliance - jan.vanwesemael@voka.be