Voka - Kamer van Koophandel Kempen

Openingsuren: maandag - vrijdag

Kantoren & Loket:

08.30 - 17.00 uur

 

Oorsprongsattesten & visa:

09.00 - 12.00 uur

 

BTW: BE0420 868 449

 

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Account Manager
anita.baeyens@voka.be
Tel: 014 56 30 48
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Tel: 014 56 30 46
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief en logistiek medewerker
ann.coninx@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0494 48 22 55
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Accountmanager
katty.geeraerts@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Kevin Hendrickx
Kevin Hendrickx
Manager Communicatie en Marketing
kevin.hendrickx@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Evi Heylen
Evi Heylen
Management Assistant Middle Office
evi.heylen@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Philippe Massant
Philippe Massant
Plato Coördinator
philippe.massant@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 58 83 44
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief Medewerker Talent
wim.nobels@voka.be
Tel: 014 56 30 43
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Sr. Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Frank Van Dael
Frank Van Dael
Senior Advisor
frank.vandael@voka.be
Tel: 014 56 30 26
Gsm: 0475 65 18 74
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Sr Account Manager
catherine.vandepol@voka.be
Tel: 014 56 30 47
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief Medewerker - Jobkanaal
ine.vanheeswijk@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Adviseur Talent
hanne.vanlaer@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Els Van Zeir
Els Van Zeir
WELT coördinator Kempen
els.vanzeir@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Administratief medewerker boekhouding
mariette.vandeperre@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief Medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 60 81 92
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Management Assistant
peggy.verheyden@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Junior Adviseur
elien.vingerhoets@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator netwerkactiviteiten & events
christine.vos@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0475 85 10 93

News

  • Voka – KvK Kempen schuift auto dagje aan de kant
    Nieuws 21.09.2017

    Voka – KvK Kempen schuift auto dagje aan de kant

    In het kader van de week van de mobiliteit nam Voka, Vlaams netwerk van ondernemingen deel aan de de Car Free Day.
    Lees meer
  • Zomerevent Voka Kempen Noord
    Nieuws 13.09.2017

    Zomerevent Voka Kempen Noord

    In de prachtige nieuwbouw van Groep Van Roey in Rijkevorsel verwelkomde het bestuur van Voka Kempen Noord collega-ondernemers en burgemeesters van de regio voor een (na)zomerse netwerkreceptie.
    Lees meer
  • Opening REVAlution Center
    Nieuws 04.09.2017

    To Walk Again REVAlution Center gaat van start in het AZ Herentals

    To Walk Again, de stichting van Marc Herremans die zich inzet om de levenskwaliteit van mensen met een fysieke beperking te verbeteren, opent haar eerste REVAlution Center op de 6de verdieping van het
    Lees meer
Meer nieuws over Kempen

Activiteiten

  • Plato
    Netwerking 22.09.2017

    Plato Kick-Off 2017-2018

    De Plato meters, peters en Voka - KvK Kempen verwelkomen de Platonisten op de Kick-off van het nieuwe Plato seizoen.
    Lees meer en schrijf in
  • Lerende Netwerken Kempen
    Opleiding 25.09.2017

    LN Management Assistants / Werkingsjaar 2017-2018

    Management Assistants zijn welkom op de eerste bijeenkomst van het Lerend Netwerk op 25 september.
    Lees meer en schrijf in
  • Logo KamerAcademie
    Opleiding 26.09.2017

    Workshop Prospecteren is fun

    Naast de basics ook al aan ‘social selling’ gedacht?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Kempen