Voka - Kamer van Koophandel Kempen

Openingsuren: maandag - vrijdag

Kantoren & Loket:

08.30 - 17.00 uur

 

Oorsprongsattesten & visa:

09.00 - 12.00 uur

 

BTW: BE0420 868 449

 

Kantoor Geel

Contactpersonen

Renilde Craps
Renilde Craps
Gedelegeerd bestuurder
renilde.craps@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Anita Baeyens
Anita Baeyens
Account Manager
anita.baeyens@voka.be
Tel: 014 56 30 48
Leen Binnemans
Leen Binnemans
New Business Developer
leen.binnemans@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0473 83 17 91
Brenda Boons
Brenda Boons
Directeur Back-Office
brenda.boons@voka.be
Tel: 014 56 30 46
Ann Coninx
Ann Coninx
Administratief en logistiek medewerker
ann.coninx@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0494 48 22 55
Guido Evens
Guido Evens
Senior adviseur
guido.evens@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0471 70 13 85
Katty Geeraerts
Katty Geeraerts
Accountmanager
katty.geeraerts@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Kevin Hendrickx
Kevin Hendrickx
Manager Communicatie en Marketing
kevin.hendrickx@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Evi Heylen
Evi Heylen
Management Assistant Middle Office
evi.heylen@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Philippe Massant
Philippe Massant
Plato Coördinator
philippe.massant@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 58 83 44
Wim Nobels
Wim Nobels
Administratief Medewerker Talent
wim.nobels@voka.be
Tel: 014 56 30 43
Birgitt Van Beckhoven
Birgitt Van Beckhoven
Sr. Administratief medewerker
birgitt.vanbeckhoven@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Frank Van Dael
Frank Van Dael
Senior Advisor
frank.vandael@voka.be
Tel: 014 56 30 26
Gsm: 0475 65 18 74
Catherine Van de Pol
Catherine Van de Pol
Sr Account Manager
catherine.vandepol@voka.be
Tel: 014 56 30 47
Ine van Heeswijk
Ine van Heeswijk
Administratief Medewerker - Jobkanaal
ine.vanheeswijk@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Hanne Van Laer
Hanne Van Laer
Adviseur Talent
hanne.vanlaer@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Els Van Zeir
Els Van Zeir
WELT coördinator Kempen
els.vanzeir@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0495 19 14 91
Mariette Vandeperre
Mariette Vandeperre
Administratief medewerker boekhouding
mariette.vandeperre@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Lizzy Vangheel
Lizzy Vangheel
Administratief Medewerker
lizzy.vangheel@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0476 60 81 92
Peggy Verheyden
Peggy Verheyden
Management Assistant
peggy.verheyden@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Elien Vingerhoets
Elien Vingerhoets
Junior Adviseur
elien.vingerhoets@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Christine Vos
Christine Vos
Coördinator netwerkactiviteiten & events
christine.vos@voka.be
Tel: 014 56 30 30
Gsm: 0475 85 10 93

News

  • Réveillon
    Nieuws 20.11.2017

    "Réveillon in het teken van duurzaamheid, een event om naar uit te kijken!" - Hilde Hanselaer (Oude Metalen Harzé)

    Ook Hilde Hanselaer, Oude Metalen Harzé is al jarenlang een trouwe deelnemer aan de Réveillon en verheugt zich dit jaar op het thema dat haar helemaal ligt.
    Lees meer
  • Réveillon
    Nieuws 14.11.2017

    "Réveillon als inspiratie voor een circulaire toekomst" - Edward Vleminckx (TRiAS architecture & urban design)

    Edward Vleminckx van TRiAS architecture & urban design was één van de eerste ondernemers die zich inschreef voor onze Réveillon op 7 december bij Adams Polendam in Beerse.
    Lees meer
  • thomasmore
    Voka-Persbericht 13.11.2017

    Bedrijvendag op Geelse campus KU Leuven – Thomas More spreekt 100 bedrijven aan

    Met liefst honderd aanwezige bedrijven en organisaties, hebben KU Leuven, Thomas More en Voka – Kamer van Koophandel Kempen een bijzonder geslaagde bedrijvendag op de Geelse campus van beide onde
    Lees meer
Meer nieuws over Kempen

Activiteiten

  • Voka - Kamer van Koophandel Kempen
    Opleiding 20.11.2017

    HR4.0: Vier generaties op de werkvloer en hoe ze gemotiveerd houden?

    Babyboomers                   Generation X             
    Lees meer en schrijf in
  • Dag van de Groeier - Let's get digital
    Netwerking 21.11.2017

    Dag van de Groeier - Let's get digital

    Jong Voka Kempen organiseert dit jaar – in samenwerking met Grant Thornton – op 21 november opnieuw de ‘Dag van de Groeier’.
    Lees meer en schrijf in
  • Logo KamerAcademie
    Opleiding 23.11.2017

    Workshop Nieuwe klanten vinden via LinkedIn

    Wat kan je nu echt met deze sociale netwerksite?
    Lees meer en schrijf in
Meer activiteiten from Kempen