Skip to main content

Eerste Hulp Bij Ondernemen (EHBO)

Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen positioneert zich als de go-to-adviespartner voor elk regionaal bedrijf, lid of geen lid. In het kader daarvan bieden we Eerste Hulp Bij Ondernemen (EHBO) aan. Dat platform helpt bij elke vraag die uw bedrijf kan hebben op het vlak van alle mogelijke bedrijfsdomeinen.

Wilt u bijvoorbeeld weten of u aanspraak kan maken op subsidies voor een zakelijke prospectie in Indonesië? Of bent u op zoek naar welke uitbreidingsmogelijkheden de bedrijvenzone, waar uw bedrijf gevestigd is, heeft? Wilt u een eigen bedrijf opstarten en weet u niet waar u juist moet beginnen? Voka - KvK Mechelen-Kempen geeft u graag het nodige advies!

Wij kunnen voor een antwoord zorgen op tal van vragen binnen de domeinen van:

  • algemeen management;
  • HR;
  • sales en marketing;
  • fiscaliteit;
  • mobiliteit;
  • milieu;
  • subsidies;
  • ruimtelijke ordening;
  • internationaal ondernemen;
  • ... 

Afhankelijk van het type vraag, wordt er ofwel intern of in samenwerking met een externe partner een antwoord aangereikt. Onze interne experts voorzien eerstelijnsadvies voor de meest directe vragen.

Gratis voor leden

Leden van Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen, kunnen gratis gebruikmaken van deze ondersteunende dienst. Niet-leden betalen steevast de som van 250 euro per vraag.

Uitgebreide vragen worden ondergebracht bij de dienst kmo-advies, die je in contact zal brengen met de juiste externe partner. Dat type vragen vereist meer diepgang om een pasklaar antwoord te formuleren. Voor dit advies betaal je na afspraak tussen Voka – Kamer van Koophandel Mechelen-Kempen, de externe partner en jezelf.

Neem contact op met onze adviseurs en stel jouw vraag

Milieu en duurzaam ondernemen

Myriam Heeremans Myriam Heeremans myriam.heeremans@voka.be
Guido Evens Guido Evens guido.evens@voka.be

Familiebedrijven

Nancy Bourdiaudhy Nancy Bourdiaudhy nancy.bourdiaudhy@voka.be

Digitaliseren

Roel Dockx Roel Dockx roel.dockx@@voka.be

Ondernemen

Myriam Heeremans Myriam Heeremans myriam.heeremans@voka.be

Starten

Mathias Teuwen Mathias Teuwen mathias.teuwen@voka.be

Innoveren

Carolien Jans Carolien Jans carolien.jans@voka.be

Financieel en fiscaal advies

Carolien Jans Carolien Jans carolien.jans@voka.be

HR-beleid

Vicky Van Wesemael Vicky Van Wesemael vicky.vanwesemael@voka.be
Els Van Zeir Els Van Zeir els.vanzeir@voka.be

Internationaal

Petra Van Bouwelen Petra Van Bouwelen petra.van.bouwelen@voka.be

Juridisch advies

Evi Heylen Evi Heylen evi.heylen@voka.be

Marketing en sales

Tom Laveren Tom Laveren tom.laveren@voka.be

Mobiliteit

Guy Guy Beyens guy.beyens@voka.be

 

Meer informatie

Heb je niet meteen gevonden bij wie je met jouw vraag terecht kan? Mail naar ons algemeen adres: ehbo.mk@voka.be

ING
Logo Mensura
Proximus
SD Worx
& Robin
Deloitte Private
PFL logo
Varo
Intervest Offices & Warehouses - Greenhouse