Jong Voka Mechelen
Ondernemers tot en met 45 jaar die economisch actief zijn in de regio Mechelen, kunnen lid worden van Jong Voka Mechelen. Met ondernemers bedoelen we (eigenaar-) ondernemers, hogere kaderleden, managers en vrije beroepen. Het netwerk staat open voor leden en niet-leden van Voka en Jong Voka Mechelen.
Jong Voka Mechelen biedt hen een gevarieerd aanbod van bedrijfsbezoeken over opleidingen tot netwerkevents, dat loopt van september tot juni en gebaseerd is op drie pijlers:
- Duurzaam netwerken: activiteiten van Jong Voka Mechelen faciliteren zowel het leggen van nieuwe contacten als het versterken van bestaande contacten. Netwerken om business te genereren, maar ook om van elkaar te kunnen leren
- Leren: activiteiten van Jong Voka Mechelen bieden tips, tricks en inspiratie rond ondernemen in de brede zin van het woord. Bijzondere aandacht gaat uit naar het leren netwerken.
- Een laagdrempelig en ongedwongen kader
Bestuur
- Kenny Van Paesschen, Zaakvoerder ShopWeDo & Babygoodies
JVM: voorzitter - Jens Joossens, Advocaat GD&A Advocaten
JVM: ledenwerving - Brecht Gofflo, Zaakvoerder Architectenbureau Gofflo
JVM: ledenwerving, sponsoring - Shikouw Tsar, Zaakvoerder DELICAF
JVM: communicatie, ledenwerving - Nele Waelbers, Zaakvoerder The Brunette
JVM: marketing, communicatie - Kevin Geets, Zaakvoerder Madzuli Agency
JVM: marketing, communicatie - Said Al Farisi, Key Account Manager, Partena Professional
JVM: ledenwerving, sponsoring - Julie Van Looy, Zaakvoerder Van Looy Julie BVBA
JVM: administratie, sponsoring - Carl Desmet, Zaakvoerder Optical Inifinity
JVM: ledenwerving, AV event support - Sylvia Maeckelberghe, IT Business Relationship Manager - Telenet
JVM: administratie, ledenwerving - Eline Pauwels, ondernemingsrelaties Voka - KvK Mechelen-Kempen
JVM: Coordinator Voka - KvK Mechelen-Kempen - Jong Voka Mechelen
Meer info?
Surf naar: www.jongvokamechelen.be.