filter op onderwerp

filter op regio

zoek naar:  

Agenda

15mrt
10
 Seminarie: Krachtig leiderschap kan je leren

Tijdens dit seminarie biedt Voka Oost-Vlaanderen leidinggevenden een algemeen inzicht in de belangrijkste bouwstenen om succesvol met medewerkers om te gaan.

Praktisch
thema: opleidingen
wanneer: van 15-03-2010 tot 16-03-2010
waar: Aparthotel Castelnou
Kasteellaan 51
9000 - Gent
Info & agenda

 

Uit onderzoek blijkt dat de kwaliteit van de directe leidinggevende (binnen elk niveau van de organisatie) de belangrijkste factor is om medewerkers te binden en gemotiveerd aan de slag te houden is. Toenemende concurrentie, steeds veranderende eisen van klanten, nood aan flexibiliteit, krimpende winstmarges zijn slechts enkele moeilijkheden waarmee bedrijven vandaag geconfronteerd worden. Voeg daarbij de groeiende behoefte van werknemers aan zinvol werk, betrokkenheid en constant evolueren, en het is duidelijk dat de leidinggevende voor nieuwe uitdagingen staat. De oude top-down , “verdeel en heers”-stijl heeft afgedaan.

 

Wegens het grote succes van vorig jaar organiseert Voka Oost-Vlaanderen dit programma opnieuw. Hiermee bieden we leidinggevenden een algemeen inzicht in de belangrijkste bouwstenen om succesvol met medewerkers om te gaan, hen te motiveren en ervoor te zorgen dat ze het beste van zichzelf geven (binnen een team).

 

De opleiding bestaat uit twee sessies die plaats vinden op 15 en 16 maart 2010, telkens van 9u tot 17u.

 

Het geheel richt zich op vijf elementen van goed “krachtig leiderschap”

  • Communicatie als managementvaardigheid
    MBTI-workshop (persoonlijkheidstest), basisbeginselen van effectieve communicatie, feedback geven, …
  • Hoe anderen aan zich binden?
    Uitgangspunten van diversiteit en teamwerk, …
    Zichzelf en anderen organiseren
    Tijd en prioriteiten beheren, delegeren, …
  • Motivatie
    Basisconcepten motivatie, creëren van een motiverende werkomgeving, …
  • Resultaatgericht werken
    Minimumvereisten doelen, teamgericht doelen stellen, …
    De thema’s worden in een interactief programma met elkaar verweven, zodat het programma een verrijkende ervaring wordt.
     

Trainer
Peter De Meyer combineert al meer dan 15 jaar (internationale) lijnmanagementervaring met bijna evenveel jaar praktische ervaring op het vlak van organisatie- en leiderschapsontwikkeling.

 

Doelgroep
Startende en (meer) ervaren leidinggevenden, managers, …
Na uw inschrijving ontvangt u een vragenlijst waarmee we een pre-screening uitvoeren.
Let op: Het aantal deelnemers is beperkt!

 

Deelname

 

  • Voka-leden: 650 € (excl. btw)
  • Niet-leden: 750 € (excl. btw)
    Inclusief syllabus en warme lunch.

 

Meer info
 

Ann Dhollander, tel 052 33 98 18

terug