filter op onderwerp

filter op regio

zoek naar:  

Agenda

16nov
10
 Leuven - KamerAcademie - Milieu: Milieuwetgeving in Brussel en Wallonië

Met dit seminarie zetten we gelijkenissen en verschillen op het vlak van wetgeving in de drie gewesten voor u op een rijtje. We zoomen in op het vergunningenbeleid en bodembeheer.

Praktisch
thema: milieu
wanneer: 16-11-2010 van 13:30u tot 16:30u
waar: Voka-Kamer van Koophandel Halle-Vilvoorde
Medialaan 26
1800 - Vilvoorde
Info & agenda

België, één land met drie gewesten. Na de regionalisering van de milieuwetgeving hebben Vlaanderen, Brussel en Wallonië een eigen vergunningsstelsel uitgewerkt. Ook op vlak van bodembeheer en bodemsanering zijn er duidelijke verschillen tussen de gewesten. Met dit seminarie zetten we gelijkenissen en verschillen op het vlak van wetgeving in de drie gewesten voor u op een rijtje. We zoomen in op het vergunningenbeleid en bodembeheer.

 

Sprekers:   Bart Gille en Leo Kerkstoel ( Sertius)
Plaats:        Voka - Kamer van Koophandel, Vilvoorde

 

Prijs

De basisprijzen voor de seminaries van een halve dag zijn 120 euro voor leden en 180 euro voor niet-leden (excl. 21% BTW).

 

Klik hier voor de milieuvormingsfolder! 

 

Let op! U komt in aanmerking voor 50% korting op onze opleidingen!

Via de KMO-portefeuille van de Vlaamse Overheid kunt u op elke opleiding die u volgt een korting krijgen van 50% met een jaarlijks maximum van 2500 euro. Indien u in aanmerking wil komen voor deze steun, dient u binnen de 14 kalenderdagen na de betreffende opleiding een aanvraag in te dienen via www.kmo-portefeuille.be. Wij bezorgen uw factuur ten laatste één dag na de opleidingsdatum, zodat u met dat document, binnen de termijn van 14 dagen, uw steunaanvraag kunt doen. U betaalt uw factuur aldus met de verkregen steun uit de KMO-portefeuille. De totale opleidingskost moet minimum 100 euro bedragen.

 

Erkenningnummer Voka – Kamer van Koophandel arr. Leuven: DV.O105352

 

Opgelet: indien u niet beschikt over een e-ID (en de e-ID kaartlezer), moet u een federaal token aanvragen. Het kan een tijdje duren vooraleer u dit token ontvangt, dus doe tijdig hiervoor uw aanvraag! U kunt uw steunaanvraag pas doen zodra u over dit token beschikt. Indien u over een elektronische kaartlezer en over een e-ID beschikt, hoeft u hiermee natuurlijk geen rekening te houden. Meer info hieromtrent op www.belgium.be.

 

Cevora steunt

Heeft u een opleidingsplan geregistreerd bij het Sociaal Fonds voor de bediende PC 218? Dan kunt u via Cevora genieten van een tussenkomst per bediende en per opleidingsdag die u voor uw bediende organiseert. Meer info hierover op www.cevora.be.

 

Annuleren

Annuleren van een inschrijving kan alleen schriftelijk. Bij annulering op minder dan drie werkdagen voor de aanvang van het seminarie, blijft het volledige cursusbedrag verschuldigd. Wij hebben uiteraard alle begrip voor onvoorziene omstandigheden en stellen daarom voor dat u dan een collega stuurt die uw plaats inneemt.

 

Dit seminarie loopt in samenwerking met volgende partners:

terug