filter op onderwerp

filter op regio

zoek naar:  

Agenda

11feb
10
 HV - Bemiddeling: het managen van conflicten, ook zonder rechtbank

Elk geschil dat vatbaar is voor een dading kan het voorwerp uitmaken van een bemiddeling.

Praktisch
thema: juridisch, opleidingen
wanneer: 11-02-2010 van 12:00u tot 14:00u
waar: Voka - Kamer van Koophandel Halle-Vilvoorde
Medialaan 26
1800 - Vilvoorde
Info & agenda
 

Bemiddeling is op het eerste zicht zinloos voor problematieken van niet nakoming van een betaalverplichtingen. Doch Mediation kan inzicht bieden waarom betaalverplichtingen wel opportuun zijn en er aldus voor zorgen dat  een conflict niet kan escaleren.

 

Doelpubliek

iedereen die in contact met komt met conflicten en een alternatief voor de rechtbank zoekt

 

Programma

·         12.30u. Mediation : wat houdt dit in, hoe werkt het en wat is de meerwaarde voor uw bedrijf?
Uiteenzetting door Lieve De Gryze, advocaat en erkend bemiddelaar in burgerlijke- en handelszaken en door Jorden Wouters, advocaat en erkend bemiddelaar in burgerlijke- en handelszaken en in sociale zaken

 

·         13.30u. Psychologische aspecten van Mediation : emoties in conflicten.
Uiteenzetting door Koen De Carne, apotheker, bedrijfsconsulent, conflictcoach en erkend bemiddelaar in burgerlijke- en handelszaken en in sociale zaken

 

Alle sprekers zijn lid van V.Z.W. Solvi Mediation – Center

 

Realia

Wanneer? Op 11 februari  2010 van 12.00 tot 14.00u

Waar? Voka – Kamer Van Koophandel Halle-Vilvoorde, Medialaan 26 te 1800 Vilvoorde

Deelnameprijs?                     Leden: € 60 excl. BTW – Niet-leden: € 90 excl. BTW

 

Geïnteresseerd?

U kan zich inschrijven door ons te contacteren via inschrijvingen.hv@voka.be . Voor meer informatie kan u ook terecht bij anja.declercq@voka.be (tel: 02 255 20 24 of Fax: 02 255 20 30)

 

Annuleren

Annuleren van een inschrijving kan alleen schriftelijk. Bij annulering op minder dan drie werkdagen voor de aanvang van het seminarie, blijft het volledige cursusbedrag verschuldigd. Wij hebben uiteraard alle begrip voor onvoorziene omstandigheden en stellen daarom voor dat u dan een collega stuurt die uw plaats inneemt.

 

 

Dit seminarie loopt in samenwerking met volgende partners:

 

 

terug